Windows 10'da kullandığım Microsoft hesabımın e-posta adresini nasıl kaldırırım?

Mert Emin Tezcan

Hectopat
Adsız.png

Yeni bilgisayar aldım ve kendi e-posta adresimi girdim ama sıkıntı şurada ki bu e-posta adresi eski bilgisayarımda da açık. İki bilgisayardan da kaldıramadım. Eski bilgisayarımı ailem kullanıyor ve atıyorum ben kendi bilgisayarımın arka planını değiştirdiğimde o bilgisayarda da değişiyor. Bilen biri yardımcı olabilir acaba ben bu e-posta adresini eski bilgisayarımdan nasıl kaldırırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 760984

Yeni bilgisayar aldım ve kendi e-posta adresimi girdim ama sıkıntı şurada ki bu e-posta adresi eski bilgisayarımda da açık. İki bilgisayardan da kaldıramadım. Eski bilgisayarımı ailem kullanıyor ve atıyorum ben kendi bilgisayarımın arka planını değiştirdiğimde o bilgisayarda da değişiyor. Bilen biri yardımcı olabilir acaba ben bu e-posta adresini eski bilgisayarımdan nasıl kaldırırım?
Microsoft resmi sitesinden şifreyi degistirince otomatikmen çıkış yapacaktır.

Microsoft resmi sitesinden şifreyi degistirince otomatikmen çıkış yapacaktır.
Yakın bir zamanda telefon numaramı değiştirmiştim. Microsoft hesabımda kayıtlı telefon numaramı değiştirince bir ay boyunca şifrenizi güncelleyemezsiniz demişti daha bir ay dolmadığı için deneyemedim ama teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için.
Yerel hesap ile oturum açıp kayıtlı mail adresini komple kaldırabilirsiniz.
Yaptım oldu vallahi kolaymış çözüm yolu kaç saattir internette bulamamıştım. Çok sağ olun.

Geri
Yukarı