Windows 10'da kullanıcı hesabı silinirse veriler silinir mi?

CeboliMan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5 5. Nesil
6 GB DDR3 RAM
124 GB 2"5 SATA SSD
AMD Radeon R5 M330 5068 MB Yaklaşık Top. Bellek Ekran Kartı
RAM
DDR 3 6 GB
SSD veya HDD modeli
120 GB 2"5 Sata
Ekran kartı
AMD Radeon R5 M330
Anakart
HP NoteBook
İşlemci
İntel İnside i5
Bilgisayarımda (laptop) eski bir kullanıcım var ve onu silmek istiyorum. Ama şu anki hiçbir verimin gitmesini istemiyorum. Yeni açacağım kullanıcıda da aynı verilerimin kalmasını istiyorum. Ayrıca Microsoft Store'dan hiçbir şey almadım veya indirmedim. Oyunlarımın hepsi Steam vb. platformlardan indirilmiş şeyler. Eski kullanıcımı silsem herhangi bir sıkıntı olur mu?

Bilgisayarımda (laptop) eski bir kullanıcım var ve onu silmek istiyorum. Ama şu anki hiçbir verimin gitmesini istemiyorum. Yeni açacağım kullanıcıda da aynı verilerimin kalmasını istiyorum. Ayrıca Microsoft Store'dan hiçbir şey almadım veya indirmedim. Oyunlarımın hepsi Steam vb. platformlardan indirilmiş şeyler. Eski kullanıcımı silsem herhangi bir sıkıntı olur mu?

Her şeyin yeni kullanıcıdaysa eskiyi silebilirsin. Bilgilerin şimdiki kullanıcıda kalır.

Dosyalar vb. şeyler yeni kullanıcıdaysa eski kullanıcıyı silebilirsin.

Geri
Yukarı