Windows 10'da programlar yönetici olarak çalıştırılmıyor

Erken pes etmişsiniz. Windows tuşuna basıp yeniden başlatma seçeneğine basmadan önce Shifte basılı tutup yeniden başlatın taki açılana kadar. Sonrasında gelişmiş ayarlardan Komut istemini açın yönetici olarak açılır.
halen pes etmedim kaspersky yüklemeye çalışıyorum 3 saattir %75'e geldi. virüs heralde kısıtlıyor. dediğinizi de yapacağım şu kaspersky ile işim bitince.

gerek yok hocam ya, çevremde tonla adam var onlarla yaparız usb işini ama mevzu bunun daha kolay bir yolu yordamı olmaması. 20 senedir denk geldiğim en uyuz problem.

halen pes etmedim kaspersky yüklemeye çalışıyorum 3 saattir %75'e geldi. virüs heralde kısıtlıyor. dediğinizi de yapacağım şu kaspersky ile işim bitince.

gerek yok hocam ya, çevremde tonla adam var onlarla yaparız usb işini ama mevzu bunun daha kolay bir yolu yordamı olmaması. 20 senedir denk geldiğim en uyuz problem.
Kaspersky'a gerek yoktu ama neyse. Devam edin bitince söylersiniz.

şu an dediğinizi yapıyorum hocam sizdeyim
sfc /scannow dan sonra şunları da yapın:
ipconfig /flushdns

netsh advfirewall reset

repair-bde

dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /RestoreHealth

dism.exe /online /cleanup-image /checkhealth

dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth

dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth /source:WIM:X:\Sources\Install.wim:1 /limitaccess

NOT: Eğer bunlardan sonra da düzelme olmazsa veya ben beklerim kardeşim diyorsanız:
chkdsk /f (sonda Y ye bas) ve yeniden başlat

sfc /scannow dan sonra şunları da yapın:
ipconfig /flushdns

netsh advfirewall reset

repair-bde

dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /RestoreHealth

dism.exe /online /cleanup-image /checkhealth

dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth

dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth /source:WIM:X:\Sources\Install.wim:1 /limitaccess

NOT: Eğer bunlardan sonra da düzelme olmazsa veya ben beklerim kardeşim diyorsanız:
chkdsk /f (sonda Y ye bas) ve yeniden başlat
Bu satırları tek tek yazıp enterlıyor muyum hocam? Her satır bir komut yanı, hepsine ayrı enter demek istedim :D

Bu satırları tek tek yazıp enterlıyor muyum hocam? Her satır bir komut yanı, hepsine ayrı enter demek istedim :D
Aynen ilk yazdıklarım hızlı geçer ancak sonuncusu uzun sürer minimum yarım saat-maximum 3 saat gibi.

Aynen ilk yazdıklarım hızlı geçer ancak sonuncusu uzun sürer minimum yarım saat-maximum 3 saat gibi.
Ayrıca yarıda kesersen bunları sorun yaratır.

Evet. Hepsi çalışmıyor mu? 1.si olmayabilir yanlış hatırlıyor olabilirim.
İlk 3 dism.exe komutunu denedim sonuç bu, şimdi uzun olan sonuncuyu deneyeceğim.

Edit: Sonuncu dism.exe komutuda error:50 dedi.

Dosya Ekleri

• 17125048017635457234762070185187.jpg
    17125048017635457234762070185187.jpg
    301,4 KB · Görüntüleme: 3

Yeni konular

Geri
Yukarı