Windows 10'da Torrent Açılmama Sorunu

Resmi hata uyarı metnini tekrar buraya yazar mısın?
Herhangi bir hata veya başka bir şey yok torrenti silmeyi başardım birdaha yükledim fakat yine aynı şekilde yanıt vermiyor diyor sonra kendine gelince herhangi bir yerine basınca birdaha yanıt vermiyor ile karşı karşıya kalıyorum anlayacağınız program çok yavaş haddinden fazla yavaş sanki 0.1 kb internet gibi.

utorrent-auto-start.png

Yukarıdaki tikleri kaldırır mısın?

Ayrıca otomatik güncellemeyi de kapat.

Lütfen bu adımları doğru gerçekleştirdiğinden emin ol. Bunlar da fayda etmezse neredeyse dünyadaki tüm torrent kullanıcıları 2.2.1 versiyonunda bu sorunu yaşamadıklarını belirtmiş.

Yani 2.2.1 versiyonu ile idare et.

Dosya Ekleri

• HKGecsd.png
    HKGecsd.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 270
Eki Görüntüle 200247

Yukarıdaki tikleri kaldırır mısın?

Ayrıca otomatik güncellemeyi de kapat.

Lütfen bu adımları doğru gerçekleştirdiğinden emin ol. Bunlar da fayda etmezse neredeyse dünyadaki tüm torrent kullanıcıları 2.2.1 versiyonunda bu sorunu yaşamadıklarını belirtmiş.

Yani 2.2.1 versiyonu ile idare et.
Peki teşekkürler önerilerinizi deneyeceğim.

Arkadaşlar bu problemi nasıl çözdünüz şuan hala program yanıt vermiyor , 5 dakika kendine gelemiyor bu problemler mevcut.
Windows 10 Pro 1809 Sürümünü kullanıyorum, fakat hiç bir şekilde stabil programı kullanamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı