Çözüldü Windows 10'da Valorant TPM 2.0 ve Secure Boot hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mamumami

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yaklaşık yarım saat önce Valorant'ı kapattım ve GTA 4 girdim. Şimdi de tekrardan Valorant'a girmek istediğimde TPM 2.0 ve Secure Boot hatası veriyor. Yarım saat içinde ne olmuş olabilir? Bir yerde okumuştum ban yemiş olabilirsiniz diye. Doğruluk payı var mıdır? Ayrıyeten de belirttiğim gibi yarım saat önce oynayabiliyordum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba öncelikle PC yeniden başlatmanızı öneririm. Eğer sorun çözülmezse BIOS ayarlarına girerek BIOS modunu UEFI olarak değiştirip TPM 2.0'ı etkinleştirmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Yaklaşık yarım saat önce Valorant'ı kapattım ve GTA 4 girdim. Şimdi de tekrardan Valorant'a girmek istediğimde TPM 2.0 ve Secure Boot hatası veriyor. Yarım saat içinde ne olmuş olabilir? Bir yerde okumuştum ban yemiş olabilirsiniz diye. Doğruluk payı var mıdır? Ayrıyeten de belirttiğim gibi yarım saat önce oynayabiliyordum. Şimdiden teşekkürler.

Sistem özelliklerim:

Anakart: ASUSTeK P8P67-M
İşlemci: Core i5 2320 3.00 GHz
Ekran kartı: GTX 1060 3GB.

Anakartta ne TPM 2.0 ne de Secure Boot özelliği var. Yarım saat önce oynayabiliyordum oyunu.

Sistem özelliklerim:

Anakart: ASUSTeK P8P67-M
İşlemci: Core i5 2320 3.00 GHz.
Ekran kartı: GTX 1060 3GB.

Anakartta ne TPM 2.0 ne de Secure Boot özelliği var. Yarım saat önce oynayabiliyordum oyunu.

Bu konu hakında pek bir bilgim yok ama YouTube'da video izleyerek de çözebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle PC yeniden başlatmanızı öneririm eğer sorun çözülmesse BIOS ayarlarına girerek BIOS modunu UEFI olarak değiştirip TPM 2.0'ı etkinleştirmek.

Kusura bakmayın hocam sistem özelliklerini yazmayı unutmuşum. Anakartta ne TPM 2.0 var ne de Secure Boot. Çok eski bir anakart. Benim anlamadığım az önce oynayabildiğim oyunun neden şimdi böyle bir hata vermesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı