Windows 10'da Valorant'a girmeye çalıştığımda TPM 2.0 hatası alıyorum

aloneangel311251

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
turbox
Ekran kartı
r7 200
İşlemci
intel i7 870
PC'ye format attıktan sonra Valorant'Ti yükledim ve girererken böyle bir hata aldı sisteminiz bu gereksinimleri karşılamamakta diye kaç aydır giriyorum. 100 120 FPS arası alıyordum şimdi ne oldu anlamadım sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz?

O zaman oynayamazsınız TPM zorunlu artık o işlemcide var diye hatırlıyorum ama 2.0 mı emin değilim internetten bir bakın.

Riot Games'in sitesinde Secure Boot'u kapatıp Windows 10'dan devam edebilirsiniz yazıyordu.
Neyse artık oyun keyfimiz de gitti demek TPM 2.0 desteklemiyor BIOS'tantan kontrol ettim cevapladığınız için sağ olun.

Riot Games'in sitesinde Secure Boot'u kapatıp Windows 10'dan devam edebilirsiniz yazıyordu.
Neyse artık oyun keyfimiz de gitti demek TPM 2.0 desteklemiyor BIOS'tantan kontrol ettim cevapladığınız için sağ olun.

O Secure Boot'tan sonra bunu da istiyp sırf bunyüzden eski PCI'mde bende oynayamadım.

O Secure Boot'tan sonra bunu da istiyp sırf bunyüzden eski PCI'mde bende oynayamadım.

Windows 11'de oynayamadıkda ne gerek vardı Windows 10'na gereksinim getirmeye yaten çoğu kişide TPM 2.0 yok.

knk destek ğe yazmıştım ben hileden 4 5 kere ban yedim de ondan dolayı kısıtlama almışım

Son düzenleme:
Windows 11'de oynayamadıkda ne gerek vardı Windows 10'na gereksinim getirmeye yaten çoğu kişide TPM 2.0 yok.

Kanka destek ğe yazmıştım ben hileden 4 5 kere ban yedim de ondan dolayı kısıtlama almışım.

Çoğu kişide değil çoğu kişide TPM var TPM yeni bir şey değil hileden olmayla alakası yok zaten belli ki bayağı kosıtşanmışsınız istesenizde oynayamazsınız iyi sosyaller.

Çoğu kişide değil çoğu kişide TPM var TPM yeni bir şey değil hileden olmayla alakası yok zaten belli ki bayağı kosıtşanmışsınız istesenizde oynayamazsınız iyi sosyaller.

4 ay geçti oynamam gerek te TPM 2.0Win 11 içindi Windows 10 için değil Windows 10 kullanıyorum TPM 2.0 hatası ne alaka.

Yeni konular

Geri
Yukarı