Windows 10'dan 11'e geçmeli miyim?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba Windows 10 kullanıyorum Windows 11'e geçme fikrim var sizde nde görüş almak istedim. Öncelikle sistemimi söyleyeyim 8 GB RAM, i5 8250U işlemci ekran kartım Radeon 530M. Bu sistem ile Windows 11 kursam sıkıntı çıkar mı? Ya da geçmeli miyim soruları var aklımda teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Windows 10 kullanıyorum Windows 11'e geçme fikrim var sizde nde görüş almak istedim. Öncelikle sistemimi söyleyeyim 8 GB RAM, i5 8250U işlemci ekran kartım Radeon 530M. Bu sistem ile Windows 11 kursam sıkıntı çıkar mı? Ya da geçmeli miyim soruları var aklımda teşekkürler.

Geçme dostum Windows 11 22H2'ye geçiceksen hele hiç geçme.

Hocam insederden bu yana Windows 11 deniyorum her Update geldiğinde büyük hevesle kuruyorum ama nafile bir bug var arka plan resmi slayt açınca resimler geçişi sırasında beyaz patlama oluyor ekranda resimler üst süte biner gibi oluyor ben beklemedeyim bu buğ çözülürse kurarım artık Windows 11 tabi o sırada 12 çıkmazsa :)

Geçme dostum Windows 11 22H2'ye geçiceksen hele hiç geçme.
Windows 11 e ilk geçtiğimde iyiydi fakat her güncelleme de biraz daha kötü oluyor ve gereksiz sistemi yoruyor.

Birkaç ay sonra formatla Windows 10'a dönmek istiyorsan geçebilirsiniz.

Peki niye hocam tam olarak Windows 11'i takip etmedim.
Windows 11 de 22h2 ile birlikte bir sürü güncelleme geldi arayüz felan değiştirme bunla birlikte memory leak vb bir sürü sorun var windows da hiç geçip boşuna yorma kendini.

geçme

Geri
Yukarı