Windows 10'dan Windows 7/ 8'e geçmeli miyim?

Merhabalar sahip olduğum sistem özellikleri;
Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70 GHz 1.70 GHz.
(2 GB RAM) 32 Bit.
Şu anda kullanmakta bulunduğum Windows sürümü; edisyon = Windows 10 education sürüm = 20H2.
Sizce Windows 7 veya Windows 8 geçmeli miyim?

Windows 10 daha iyi bilgisayarlar için yapılmış bir işletim sistemi bence Windows 8.1 Single Language iyi gider buna.

Windows 8.1 geçmeni tavsiye ederim. Daha dün geçtim ve çok memnunum. Açılma hızı 5 kat uygulama açılma hızı 1,5 kat arttı. Aynı zamanda normalde Valorantta 54-60 FPS arası drop yerken şuanda dropsuz oynuyorum.

Buradan indirebilirisn.

Windows 8.1 geçmeni tavsiye ederim. Daha dün geçtim ve çok memnunum. Açılma hızı 5 kat uygulama açılma hızı 1,5 kat arttı. Aynı zamanda normalde Valorantta 54-60 FPS arası drop yerken şuanda dropsuz oynuyorum.

Buradan indirebilirisn.

Teşekkürler iso dosyası olarak indiriyorum, başka bir program kurmama gerek varmı ? var ise nasıl bunu açıklıyan bir video linki atabilirmisiniz? açıklayadabilirsiniz

@m234 Evet bir de rufus programını indirmen gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da USB hazırlama.

@m234 Evet bir de rufus programını indirmen gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu da USB hazırlama.
Hemen yapıyorum windows 8.1e geçtiğimde windows 10 daki halinden %20 civarı bir performans artışı alırmıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı