Windows 10'dan Windows 7/ 8'e geçmeli miyim?

m234

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar sahip olduğum sistem özellikleri;
Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70 GHz 1.70 GHz
(2 GB RAM) 32 Bit
Şu anda kullanmakta bulunduğum Windows sürümü; Edisyon = Windows 10 Education Sürüm = 20H2
Sizce Windows 7 veya Windows 8 geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
32 bit Windows 8.1'e geçebilirsiniz. İnternetteki modlanmış sürümlerden uzak durun. İçinde ne olduğunu bilemezsiniz. Kendiniz yapmayı biliyorsanız yapabilirsiniz ama.

Windows 8.1 32 Bit kurabilirsiniz.

Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70 GHz 1.70 GHz.
(2 GB RAM) 32 Bit.
Şu anda kullanmakta bulunduğum Windows sürümü; edisyon = Windows 10 education sürüm = 20H2.

Microsoft'un kendi sitesinden 8.1 Single Language 32 Bit indirip kurabilirsin en hafif sürümü.

Hocam Windows 8.1 32 Bit kurabilirsiniz. Bende Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim, bazı işime yarayacak programlar desteklenmiyor.

32 Bit Windows 8.1'e geçebilirsiniz. İnternetteki modlanmış sürümlerden uzak durun. İçinde ne olduğunu bilemezsiniz. Kendiniz yapmayı biliyorsanız yapabilirsiniz ama.

Windows'un ana sitesinden yaparsam olur mu?

Microsoft'un kendi sitesinden 8.1 Single Language 32 Bit indirip kurabilirsin en hafif sürümü.

Teşekkürler.

Hocam Windows 8.1 32 Bit kurabilirsiniz. Bende Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim, bazı işime yarayacak programlar desteklenmiyor.

Vista seven serkanın dediği gibi Single Language modunu kullanmam işe yarayacaktır değil mi?

Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70 GHz 1.70 GHz
(2 GB RAM) 32 Bit
Şu anda kullanmakta bulunduğum Windows sürümü; Edisyon = Windows 10 Education Sürüm = 20H2
Windows 8.1 geçmeni tavsiye ederim. Daha dün geçtim ve çok memnunum. Açılma hızı 5 kat uygulama açılma hızı 1,5 kat arttı. Aynı zamanda normalde Valorantta 54-60 FPS arası drop yerken şuanda dropsuz oynuyorum.
Windows'un ana sitesinden yaparsam olur mu?

Teşekkürler.

Vista seven serkanın dediği gibi Single Language modunu kullanmam işe yarayacaktır değil mi?
Buradan indirebilirisn.

Yeni konular

Geri
Yukarı