Windows 10'dan 7'ye Geçememek

Arkadaşlar ben uzman değilim ama bende müdahil olmak istiyorum bilgisayarı güzel olan windowsun her sürümünü kullanabilir ama birde mecburi olan var yanıt verirken bunları hiç hesaba katmıyorsunuz acaba kendi kullandığım bilgisardan örnek vermek istiyorum 6 gb ram 1gb işlemci var harici ekran kartı yok şu an windows 10 home kurulu bana kalsa pro kuracaktım fakat bırakın oyunu yotubede 1080 pid video izlerken bile kasıyor kimisi diyorki windows 10 pro hiç kaldırmaz bu bilgisayar ancak windows 7 kaldırır diyorlar ne kadar doğrudur bilemem yüklemeden bilemem esas mesele windows 7 bir türlü kuramıyorum ne usb nede dvd açılışta windows kurulum ekranı gelmiyor programı görmüyor bios ayarlarında sorun olsa windows 10 da görmez windows 10 da hiç sorun yaratmadan kuruluma geçiyor yani anlatmak istediğim konuyu açan arkadaşımız windows 10 dan windows 7 nasıl dönerim diye sormuş bir allah kuluda allah rızası için mantıklı bir cevap vermemiş çoğunluğun tek cevabı neden windows 7 oysa sorulan soruya doğru dürüst bir cevap veren biri olsaydı aynı zamanda banada hatta benim gibi yüzlerce insana cevap verecekti bizim gibi sorun yaşayanların sorunu çözülecekti konu windows 10 iyi veya kötü olması değil amaç sorunun çözülmesi teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı