Windows 10'dan 7'ye Geçememek

Arkadaşlar anladık Win 10 iyidir ama bana da, lazım 7'ye dönmek istiyorum. Var mı yardımcı olabilecek? Win 7 flashını takıyorum Win 10'a gecıyor. Resmen Win 7'ye formatlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar anladık Win 10 iyidir ama bana da, lazım 7'ye dönmek istiyorum. Var mı yardımcı olabilecek? Win 7 flashını takıyorum Win 10'a gecıyor. Resmen Win 7'ye formatlayamıyorum.
Ben yardımcı olayım dostum. Konuyu açarken sorduğum gibi... HDD'yi çıkartıp başka bir cihazdan C diskini (tabi Windows C diskinde kurulu ise) biçimlendiriyorsun. Tekrar PC'ne takıp Win7'yi kuruyorsun.

Windows 10'da kalmanı öneririm, ben bizzat bilgisayar dizeceğim ve Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. FPS düşüklüğü birden bire olmuyor, ben bizzat 90 FPS alırken bir oyundan birden bire 17 FPS düşüyor. Programlama gibi iş bilgisayarı görecekse Windows 7 Pro yapabilirsin ama oyun için Windows 10 hiç düşünmeden hem de. Az da olsa FPS de arttırır :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 daha güzel. Güncel Sürücüler:
Windows 10: Hepsi
Windows 7: Grafik kartı sürücüsü (harici).
Eğer işlemcin 7. veya 8. nesil intel ise bilgisayarına 7'nin sürücülerini zor kurarsın ve güncelleme yapamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı