Windows 10'dan 7'ye geçmek

8.1 embedded industiry Pro'ya geç Chrome kapalıyken 500 MB kullanıyor ama ilk açıldığında Windows Update hizmeti maşallah 2.5GB RAM yiyor onu kapattım şu an çok rahat

8.1
Nasil kapatiyoruz onu fena ram yiyor şuan embedded 8.1, bide wifi baglantisi yok o sorunu nasil cozebilirim.

Nasil kapatiyoruz onu fena ram yiyor şuan embedded 8.1, bide wifi baglantisi yok o sorunu nasil cozebilirim.
Windows Update tüm güncellemeleri yapsın ilk önce. Sonra gene Wifi olmazsa yeni konu açın ve donanım kimliğini atın biz size yardımcı oluruz. En son Update'yi kapatırsınız.

Nasil kapatiyoruz onu fena RAM yiyor şu an embedded 8.1, bir de Wi-Fi baglantisi yok o sorunu nasıl cozebilirim?

Hocam aygıt yöneticisini aç hizmet ana ilgisayarı gibi bir şey olacak onun içini aç hangisinde Windows Update varsa kapat. Wi-Fi için bilgim yok ben Ethernet ile bağlanıyorum

Hocam aygıt yöneticisini aç hizmet ana ilgisayarı gibi bir şey olacak onun içini aç hangisinde Windows Update varsa kapat. Wi-Fi için bilgim yok ben Ethernet ile bağlanıyorum
Anladim teşekkür ederim bende ethernet ile bagliyorum şuan
Ethernet baglanmiyor simdide cildiricam
Anladim teşekkür ederim bende ethernet ile bagliyorum şuan

Ethernet baglanmiyor simdide cildiricam
Ben bunu yazarken bağlanmış no problem, isonicin teşekkürler demesen böyle bir sürümü bilmiyor olacaktim iyk günler kardeşim

Son düzenleme:

Sağ ol çözüm olarak işaretlersen sevinirim

Ne konu onun konusu, ne de bu konu ile uyumlu. Çözüm olarak işaretlemez moderatörler. Belki yeni konuya taşınır.
Driverleri guncelledim pc kişisel bilgisayarinizi baslatamadi hatasi verdi acilmiyo

8.1 Pro kullandım bayağı bir uzun süre 10 Pro'ya geçeli 3ay falan oldu 8.1 Pro tabii ki Windows 10 daha güzel arayüz vs. ama 8.1 Pro da gayet iyi HDD ile de sıkıntı çıkarmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…