Windows 10'dan 7'ye geçmek

Nasil kapatiyoruz onu fena ram yiyor şuan embedded 8.1, bide wifi baglantisi yok o sorunu nasil cozebilirim.
Windows Update tüm güncellemeleri yapsın ilk önce. Sonra gene Wifi olmazsa yeni konu açın ve donanım kimliğini atın biz size yardımcı oluruz. En son Update'yi kapatırsınız.

Nasil kapatiyoruz onu fena RAM yiyor şu an embedded 8.1, bir de Wi-Fi baglantisi yok o sorunu nasıl cozebilirim?

Hocam aygıt yöneticisini aç hizmet ana ilgisayarı gibi bir şey olacak onun içini aç hangisinde Windows Update varsa kapat. Wi-Fi için bilgim yok ben Ethernet ile bağlanıyorum

Hocam aygıt yöneticisini aç hizmet ana ilgisayarı gibi bir şey olacak onun içini aç hangisinde Windows Update varsa kapat. Wi-Fi için bilgim yok ben Ethernet ile bağlanıyorum
Anladim teşekkür ederim bende ethernet ile bagliyorum şuan
Ethernet baglanmiyor simdide cildiricam 🤡
Anladim teşekkür ederim bende ethernet ile bagliyorum şuan

Ethernet baglanmiyor simdide cildiricam 🤡
Ben bunu yazarken bağlanmış no problem, isonicin teşekkürler demesen böyle bir sürümü bilmiyor olacaktim iyk günler kardeşim

Son düzenleme:
Sistemim AMD A10 7870k, ekran kartı yok, AMD R7 Graphics, 7200RPM hard diskim, 8 GB RAM'im var. Windows 10 kullanıyorum ama akıcı değil, biraz geç çalışıyor. Acaba 7'ye geçsem düzelir mi? Oyunlarda falanda hard disk dropu yiyorum galiba o yüzden kasıyor.

8.1 Pro kullandım bayağı bir uzun süre 10 Pro'ya geçeli 3ay falan oldu 8.1 Pro tabii ki Windows 10 daha güzel arayüz vs. ama 8.1 Pro da gayet iyi HDD ile de sıkıntı çıkarmaz.

Geri
Yukarı