Windows 10'dan 8.1'e geçmek mantıklı mı?

Yükselt - Özel kurulumu bilgisayarın özelliklerine mi bağlı yani gücüne yoksa herkesin bir bekleme süresi mi var?

Hiçbir alakası yok. Kurulum sırasında sadece SSD varsa hızlı biter. Dosyalarınızı D diskine taşıyın silinmesini istemediğiniz şeyleri D'ye taşıyın sonra format sırasında özeli seçip sadece C diskini biçimlendirip C diskine Windows 8.1 kurun masaüstü geldiğinde D diskindeki her şeyiniz durucaktır.

Hiçbir alakası yok. Kurulum sırasında sadece SSD varsa hızlı biter. Dosyalarınızı D diskine taşıyın silinmesini istemediğiniz şeyleri D'ye taşıyın sonra format sırasında özeli seçip sadece C diskini biçimlendirip C diskine Windows 8.1 kurun masaüstü geldiğinde D diskindeki her şeyiniz durucaktır.
Anladım. Masaüstündekilerde gidiyor değil mi? Bu konuda biraz bilgisizimde soruyorum...

Bugün kurmayı düşünüyorum da, nasıl C diskini biçimlendirebilirim? Yani zahmet olmassa Özel seçeneğine bastıktan sonra gelen ekranda ne yapacağımı adım adım yazarsanız sevinirim...
Şimdiden Teşekkürler 😊

Bugün kurmayı düşünüyorum da, nasıl C diskini biçimlendirebilirim? Yani zahmet olmazsa Özel seçeneğine bastıktan sonra gelen ekranda ne yapacağımı adım adım yazarsanız sevinirim...
Şimdiden Teşekkürler 😊

Tabii ki, özel seçeneğini seçtikten sonra D diskine silinmesini istemediğiniz dosyalarınızını attınız zaten :D C diskine basıp biçimlendir deyin. Ve tekrar C'ye kurun bu kadar kurulum sonrası masaüstü gelince D diskinde her şeyiniz durucaktır.

Tabii ki, özel seçeneğini seçtikten sonra D diskine silinmesini istemediğiniz dosyalarınızını attınız zaten :D C diskine basıp biçimlendir deyin. Ve tekrar C'ye kurun bu kadar kurulum sonrası masaüstü gelince D diskinde her şeyiniz durucaktır.
Çok çok teşekkür ederim. Şuan Microsoft'un Sayfasından indirdiğim 8.1 SingleLang adlı iso dosyasını açtım ve Windows 8.1'i Yükleme Hazırlığı yapılıyor ekranında setup ekranının gelmesini bekliyorum, bi' sorun çıkarsa size soracağım mecbur, umarım bi sorunla karşılaşmam... Tekrardan çok teşekkür ederim

Çok çok teşekkür ederim. Şu an Microsoft'un Sayfasından indirdiğim 8.1 SingleLang adlı ISO dosyasını açtım ve Windows 8.1'i Yükleme Hazırlığı yapılıyor ekranında setup ekranının gelmesini bekliyorum, bi' sorun çıkarsa size soracağım mecbur, umarım bir sorunla karşılaşmam... Tekrardan çok teşekkür ederim

Umarım sorun çıkmaz. Tekrardan da yardımcı olabilirim

Ekrana geldim ve böyle birşey karşıma çıktı biçimlendir yazısını göremedimde ileriye mi basmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• 1606831977886-1581088175.jpg
    1606831977886-1581088175.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı