Windows 10'dan 8.1'e geçtikten sonra Wi-Fi çalışmıyor

SeeCanMeWar

Decapat
Dün Windows 10'dan Win 8.1'e geçiş yaptım Windows 10'da iken Wi-Fi çalışıyordu şimdi görmüyor bile kablosuzu Aygıt Yöneticisi'nden güncelleme CS yapmayı denedim kablolu bağlantı kullanarak o da ile yaramadı. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1, çoğu sürücüyü yükleyemiyor bu yüzden normal. Wi-Fi sürücünü yüklemen lazım.

Nasıl yapacağımı anlatır mısınız?

Aygıt Yöneticisi'nden güncelleme yapmayı denediğinize göre Aygıt Yöneticisi'nde Wi-Fi sürücüsünü görünüyor ama "bu aygıt için sürücüyü yüklenmemiş" falan mı diyor? O zaman donanım kimliğini paylaşın.

@InternetciMen.

Aygıt Yöneticisi'nden güncelleme yapmayı denediğinize göre Aygıt Yöneticisi'nde Wi-Fi sürücüsünü görünüyor ama "bu aygıt için sürücüyü yüklenmemiş" falan mı diyor? O zaman donanım kimliğini paylaşın.

@InternetciMen.
wifi sürücüsü görünmüyor

Ağ bağdaştırıcısı ve anakartınız nedir? Laptopsa anakart yerine aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarını ve donanım kimliklerini atın. Bir de laptop markası? (Laptopsa.)

@InternetciMen.
wifi sürücüsü görünmüyo
Ağ bağdaştırıcısı ve anakartınız nedir? Laptopsa anakart yerine aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarını ve donanım kimliklerini atın. Bir de laptop markası? (Laptopsa.)

Marka acer anakart aspire E5-575G 2CD77BC5- C3EE-EF4D-929D-54AB3AF841F1 ağ bağdaştırıcısınıda anlamadım foto atıyorum

Dosya Ekleri

• 16583081284768022113738152125503.jpg
    16583081284768022113738152125503.jpg
    448,2 KB · Görüntüleme: 18
Wi-Fi sürücüsü görünmüyor

Marka Acer anakart Aspire E5-575G 2CD77bc5- C3EE-EF4D-929D-54ab3af841F1 ağ bağdaştırıcısınıda anlamadım fotoğraf atıyorum.

Sadece Windows 10 desteği var gibi gözüküyor. İşin kısası, yüklemek zor.
Yine de attığım linkten indirip deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı