Windows 10'dan 8.1'e nasıl geçilir?

Sen Arch Linux mu kullanıyorsun. Yabancı işletim sistemi kullanmak istemiyorum bilindik olsun. Mağazasından kolayca uygulama yükleyim. Sistem çökmesi mavi ekran olmasın.

Hocam kusura bakmayın bir ban aldım :D onun yüzünden yazamadım.

Evet birkaç gün önceye kadar Arch kullanıyordum bazı destek sorunlarından dolayı geçici olarak şu an Ubuntu kullanıyorum size tavsiyem o halde Linux Mint Xfce olur mağazası da vardır ve gündelik kullanıma uygundur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek detaylı bilgi alırsınız bazı konularda yanlış bilgilerde (oyun yok falan denmiş o doğru değil ve Xfce arayüzü her şey terminal denmiş o da bence yanlış bunlar sadece masaüstü ortamları Cinnamon'un tek artısı animasyon ve direk programları sağ tık kaldır yapıp kaldırabiliyorsunuz.) var ama geneli doğru en hızlısı Xfce olacaktır ama cinnamon bir tık daha basittir. İsterseniz canlı olarak USB'den deneyin eğer cinnamonda bir kasma problemi yaşamazsanız onu kurarsınız eğer olursa da Xfce yazdırıp kurabilirsiniz.

Eğer kurarken lisans anahtarı isterse Microsoft'un kendi verdiği orijinal ve Windows'u etkinleştirmek için değil, sadece Windows'u kurmak için. Sadece lisans kısmını geçmek için lisans anahtarı:

Kod:
Windows 8.1 Home: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Windows 8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Windows 8.1 Single Language: Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC

Eğer kurarken lisans anahtarı isterse Microsoft'un kendi verdiği orijinal ve Windows'u etkinleştirmek için değil, sadece Windows'u kurmak için. Sadece lisans kısmını geçmek için lisans anahtarı:

Kod:
Windows 8.1 Home: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Windows 8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Windows 8.1 Single Language: Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC
İnternetteki lisans anahtarları virüslü.

@Noodleyiyenkel verdiğim lisans anahtarları Microsoft tarafından orijinal ve Windows'u etkinleştirmek için değil, lisans anahtarı istediği kısmı geçmek ve deneme sürümünü başlatmak için lisans anahtarıdır. Yapmak size kalmış, eğer gömülü bir Windows 8.1 lisansınız varsa yüksek ihtimal gerek kalmaz.

Geri
Yukarı