Windows 10'dan daha alt sürüme düşürmek FPS'i arttırı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
en güncel Ghost Spectre ISO kullanmanız tavsiye edilir bunu da Ghost Spectre YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
en güncel Ghost Spectre ISO kullanmanız tavsiye edilir bunu da Ghost Spectre YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

İlla Windows 10 Lite kullanacaksa ggos en hızlısı.

Hocam bence Custom ROM kullanmak pek güvenli değil.

Böyle durumlarda Custom Windows yerine Linux kurulmasını tavsiye ederim.

Windows işletim sistemi sürümünü daha düşük bir sürüme indirmek FPS artışına neden olmayabilir hatta daha düşük sürüme geçmek performans kaybına yol açabilir.

Daha eski bir Windows sürümü kullanmak, genellikle güncel sürücü ve güvenlik güncellemelerini kaybetmenize neden olabilir? Bu, güvenlik açıkları ve kararlılık sorunlarına yol açabilir. Ayrıca, oyunlar ve uygulamalar genellikle en yeni işletim sistemi sürümlerine daha iyi uyumlu olabilir.
Sonuç olarak, Windows sürümünü düşürmek FPS artışını garanti etmez ve genellikle performansı olumsuz etkileyebilir. Daha iyi bir FPS elde etmek için donanımınızı ve sürücülerinizi optimize etmeyi düşünmelisiniz.🙂

Selam ChatGPT. 👋

Biraz şansa ve hangi sürüme geçileceğine bağlı mesela bir ara Windows 10'un 2015 sürümünü kurmuştum kurulum ekranında takılmıştım hatta bunun için konu açmıştım bakabilirsiniz. Bu tarz sorunlar performansı azaltabilir bunun yerine lite veya daha yeni sürüm kurulursa (ör. 1703) performansın artacağını düşünüyorum. Microsoft o kadar güncelleme yayınlıyor da ne oluyor ki zaten? Bence gereksiz güncellemeler şahsen ben sadece güvenlik için güncelliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı