Windows 10'dan Windows 11'e geçmek mantıklı mıdır?

RAM kullanımı yüksek ise sıkıntı olabilir, APU sistem olduğu için tüketim sadece RAM'dan oluyor.
Öyle aman aman sorun yaratabilecek bir tüketim de yoktur ama benim düşünceme göre Windows 10'a alışıksanız desteği bitene kadar Windows 10'da kalmanız daha iyi olacaktır. Desteği bittiğinde Windows 11'e geçebilirsiniz. Windows 10 ve 11 arasında genel olarak görünüm farkı var. Hangisi size daha hoş geliyorsa ona geçin.

@MoUranus bir de linç yedik burada da yok Windows 10 çağ dışıymış da bilmem neymiş de. Bana Windows 11'in yapıp da 10'un yapamadığı bir şey söyleyin ikisi de son teknoloji ve modern sistemler. Windows 10'un arayüzünü beğeniyorum 11'i de beğeniyorum birden fazla seçeneğimizin olması her zaman iyidir. Ve o yüzden Windows 10 ve 11 uzun yıllar daha desteklenmelidir. Benim fikrim bu yönde. Isteyen istediğini kullansın yargılar olmadan. Sadece Intel işlemcilerde p Core ve e Core diye bir olay var bunlar Windows 11 de daha iyi çalışıyor şu an için en azından şu an için bence tek artısı bu. Keşke tanıtımın kadar iyi bir sistem olsaydın be Windows 11 üzülüyorum çok üzülüyorum çünkü ortada harcanmış bir potansiyel var. Ve işin kötü yanı eğer Windows 12 iddia edilen gereksinimleriyle çıkarsa Microsoft yokuş aşağı gidecek gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
An itibariyle Windows 10 ve 11 arasında hiçbir fark kalmamış arkadaşlar Microsoft güncelleme yayınlamış o olay için İstediğinizi kullanabiilirsiniz yani.

Son düzenleme:
@MoUranus bir de linç yedik burada da yok Windows 10 çağ dışıymış da bilmem neymiş de. Bana Windows 11'in yapıp da 10'un yapamadığı bir şey söyleyin ikisi de son teknoloji ve modern sistemler. Windows 10'un arayüzünü beğeniyorum 11'i de beğeniyorum birden fazla seçeneğimizin olması her zaman iyidir. Ve o yüzden Windows 10 ve 11 uzun yıllar daha desteklenmelidir. Benim fikrim bu yönde. Isteyen istediğini kullansın yargılar olmadan. Sadece Intel işlemcilerde p Core ve e Core diye bir olay var bunlar Windows 11 de daha iyi çalışıyor şu an için en azından şu an için bence tek artısı bu. Keske tanıtımın kadar iyi bir sistem olsaydın be Windows 11 üzülüyorum çok üzülüyorum çünkü ortada harcanmış bir potansiyel var. Ve işin kötü yanı eğer Windows 12 iddia edilen gereksinimleriyle çıkarsa Microsoft yokuş aşağı gidecek gibi duruyor.

@MoUranus Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz acaba?
Kullandığım işletim sistem Windows 11. Eskiden uzunca bir süre boyunca Windows 10 kullanmışlığım var. Linux'a geçmek istiyorum ama oyun gibi çeşitli nedenlerden ötürü aynı zamanda da geçmek istemiyorum.

@MoUranus O dediğim olay için Microsoft güncelleme yayınlamış Verimilik ve performans çekirdeği muhabbeti için isteyen isteğini kullanabilir sorun yok yani 😁Bilgilerimizi tazelemekte fayda var. Windows 10 da kullanabilirsiniz hangisini severseniz onu kullanabilirsiniz açıkçası Size kalmış bir şey. Windows 11 i nasıl buldunuz ben de kullandım 1 ay önce bir fark yoktu 10 la aralarında şu an durum ne ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı