Windows 10'dan Windows 11'e geçmek mantıklı mıdır?

@563834 Şunu düzeltsiler belki ram tüketimi problemi de çözülür resmen yarım yamalak bırakılmış bir sistem hayır kullanmak da istiyorum olmuyor arkadaş
Şunun Windows 10 daki halini yeni arayüze entegre edeceksin o kadar mı zor ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeter diyoruz yeter.
Sonra kernel de çöker explorer da şunu bildirin artık microsofta yav ilk günden beri berbat bişey bu ki akıl ettiyse ....... Hayır kimse de rahatsız olmamış hiç mi fark etmediniz ?

Desteği bittiği zaman ayrı konu, 2025 yılında Windows 11'e geçilir, fakat şuan oyun oynayan drop,kasma sorunlarını takan veya hoşlanmayan birisinin geçmesini tavsiye etmiyorum ben en son yüklediğimde 1-2ay önce idi. Yazılar gidiyordu bildiğin masaüstünde ve dosyalarda yazı yoktu.

@563834 Şunu düzeltsler belki ram tüketimi problemi de çözülür resmen yarım yamalak bırakılmış bir sistem hayırt kullanmak da istiyorum olmuyor arkadaş
Şunu Windows 10 daki halini yeni arayüze entegre edeceksin o kadar mı zor ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeter diyoruz yeter.
Bunu yapsınlar şimdi 3 bilgisayara aynı anda yükler animasyonları da kapatır kullanırım.

Windows 10 desteği bitene kadar Windows 11 geçmeye gerek yok. Ben Windows 10 temasından sıkıldığım için geçmiştim.

Kafanıza göre, geçiledebilir geçilmeyedebilir. Bence geçilir.

@563834 Microsoft'a göstermek lazım anca öyle akıllanır bunlar. Sonra 11 kullanılmıyor. Kullanılmaz tabii sen ergonomiyi katledersen bu olur. TPM filan bahane kullanan yine kullanır. Günlerdir yazıyorum bunu kimse de şikayet etmemiş şikayet edin geri adım atsınlar yoksa Windows 12 bile çıktığında 16 GB minimum RAM isteyecek böyle iş olmaz arkadaşlar. Ki olursa şayet Microsoft'un ve tabii Windows'un çöküşünü izleriz. İleride belgesel yaparız bu konuyu.
( İşler Microsoft için beklenildiği gibi gitmedi! )

Yeni konular

Geri
Yukarı