Windows 10'dan Windows 8.1'e Düşürme

lion88

Kilopat
Merhabalar, ben bir bilgisayar topladım ve işletim sistemi olarak direk Windows 10 kurdum yani bir yükseltme söz konusu değil, şimdi ise Windows 10'dan memnun olmadığımdan W8.1'e geçeceğim ama hiçbir dosya, bilgi falan kaybetmek istemiyorum. Ama Windows 10'u yükselterek kurmadığım için dosyaları saklayarak geri dön deme gibi bir şansım olmadığından Windows 8.1'i direk indirip kuracağım, dosyalarımı nasıl saklayabilirim?

Bence hiç geçmeyin Windows 8.1'e, Windows 10'da kalın, yaşadığınız problemler olursa sorun. Neden memnun olmadınız ki?

Bence hiç geçmeyin Windows 8.1'e, Windows 10'da kalın, yaşadığınız problemler olursa sorun. Neden memnun olmadınız ki?
Ya çok hatalı kanser olucam.Mesela sık karşılaştığım şeyleri yazayım;
-Hiç bi işlem yapmadan sistem tamamen boştayken disk kullanımı hep ama hep %100'de
-Yine sistem boştada olsa veya zorlanıyoda olsa birden bir kasma giriyor mause takıla takıla ilerliyor 1 dk boyunca devam ediyor sonra windows kendini yeniliyor sanırım düzeliyor 1 dk içinde.
-Mesela oyundayım oyun takıldı diyelim görev yöneticisini açıyorum oyunumu sonlandırmak için ama hiç bir şekilde görev yöneticisinin üstünde işlem yapamıyorum ancak bilgisayarı yeniden başlatmam gereliyor bilgisayarı kullanabilmek için.
Bunlar yalnızca bir kısmı yaşadığım sorunların.
Siz sorumun yanıtını biliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı