Windows 10'dan Windows 8.1'e geçmek

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, Windows 10 kullanıyorum ve Valorant'da veya normal sistem kullanımında takılıyor. W8.1 beni bu şeyden kurtarır mı? WD Green bir HDD kullanıyorum. Yani demek istediğim Valorant'da biraz olsun bu sıkıntılar geçer mi? Vegas Pro gibi programlar daha iyi çalışır mı? Teşekkürler. Sistemim aşağıda.

Q9550.
GTX 960 2 GB O.C.
2x2 GB DDR3 RAM.
LoL gibi oyunlarda da oluyor bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram miktarı az ve HDD ile Windows 10 kullanmaya çalışmak eziyettir. 8.1 iyi bir seçenek. Ama kullandığınız programların yeni versiyonları belki desteklenmiyordur. Ona bir bakın öyle geçin.

Forumlarin coguna baktim oyun için Win 8 pek onerilmiyor sadece sistemin hizli kapanip acilir Win 7'nin iyi yonlerini almis Win 10'nun kotu yonleri kaldirilmis bu surumu oneririm sana kendim bunu kullaniyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumlarin coguna baktim oyun için Win 8 pek onerilmiyor sadece sistemin hizli kapanip acilir Win 7'nin iyi yonlerini almis Win 10'nun kotu yonleri kaldirilmis bu surumu oneririm sana kendim bunu kullaniyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Orijinal Windows dışındaki modlanmış yazılımları tavsiye etmiyoruz.

Adamın 4 GB RAM'i ve HDD'si var ne kadar modlanmış Windows 10 yüklese aynı verimi alamaz.
Evet geçmelisiniz ben de 4 GB RAM ve HDD kullanıyorum denemediğim Windows 10 sürümü kalmadı şu an LTSC yükledim bunda da bir problem olursa 8.1 Home Single Language'ye geri döneceğim çünkü çok hızılıydı ve oyunlarımı zerre kastırmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı