Windows 10'dan Windows 8.1'e Geri Dönüş

Hiç gerek yok gereksiz işlemlere, kapatılamayan Update ve Defender'a. Aşırı derecede mutluyum 8.1 Pro'da. Windows'u mu dilediğim gibi son performans kullanıyorum sıkıntısız. Herkese de tavsiye ediyorum. Milyon tane işlemle sistemi kararsızlaştırmaktan başka hiçbir işe yaramıyor Windows 10. Güncellik ve güvenlik sizin olsun bana verin 8.1'leri. En basit örneğiyle aşağıya kullanım değerlerini bırakıyorum. Daha ne olsun yahu 😍
Eyvallah usta. Aynı kafadayız, Windows 10 çok yavaş ve çok adi bir sistem.

Eyvallah usta. Aynı kafadayız, Windows 10 çok yavaş ve çok adi bir sistem.
Valla hocam neler yapmadım sırf windows 10 için gittim 860 evo ssd aldım orjinal ürün anahtarı aldım sana yemin ediyorum SSD ile bile çekemiyorum aşırı derece tilt ediyor beni. Ben kendi sistemimden tek beklentim akıcı olsun oyunlarda donma, takılma yapmasın dilediğim gibi yeri gelince defender, update kapatmak istiyorum ama öyle bir şey ki onu bile yapmama müsaade etmiyor. Sevemedim gitti şu 10'u bana aşırı hantal geliyor kaç kez kurdum en fazla 1 hafta falan dayanabiliyorum 😫

Sakın 1200TL olmasın. Yani o zaman resmi Microsoft sitesi bizi kandırıyor.
İşte kusura bakmayın ama hep bu yüzden yanlış işler yapıyorsunuz. Ön yargınızı biraz kesin!
İllaki Wndows'tan almanıza gerek yok. Buralardan da alabilirsiniz. www.saglamlisans.com dan da alabilirsiniz 20 TL daha verip.

İşte kusura bakmayın ama hep bu yüzden yanlış işler yapıyorsunuz. Ön yargınızı biraz kesin!
İllaki wndowsdan almanıza gerek yok buralardan da alabilirsiniz. www.saglamlisans.comdan da alabilirsiniz 20 TL daha verip.

Canım ustam iki gözümün çiçeği gözümün nuru ikiz kenar dik üçgenin tabana inen dikmesi.

20TL nerede 1200TL nerede insan bir düşünür nedir bu fark diye yani ms şöyle mi diyor: "kime kaptırabilirsem"

Yarın bununla ilgili konu açacağım linç yiyeceksiniz, sonra anlayacaksınız yalan mı değil mi? Ha bu arada cidden açacağım konu.

Trol gibi geldi bu konu bana. 64 GB RAM ve Ryzen işlemci var, ama SSD yok, anlıyorum.

Windows 10'da çok fazla bloatware var, üstelik bir de arka planda çalışıyorlar, durduramıyorsun abisi bu ponçik bloatwareleri, durmak bilmiyorlar.

SSD yoksa geçmeyin, bu tarz konular bin kere açıldı, bin kere aynı cevabı verdik ya.

Geri
Yukarı