Windows 10'u etkinleştirmezsem ne olur?

Arkadaşlar bilgisayarımı Windows 10'a yukselttim ancak etkinleştirmek için büyük bir mebla gerekiyor. Ben etkinleştirmek istemiyorum. Bu sorun olur mu?

Sonunda yükseltmene sevindim fakat senin Windows 7 orijinal Key'li değildi sanırım çünkü yükseltince etkinleştirilmiş halde geliyor internet üzerinden OEM Key almak mantıklı değil ama araştıırırsın güvendiğin bir site varsa oradan alırsın.
Bu lisansları microsoftla anlaşmalı olarak satan bir yer yok mu?
Microsoft Windows 10 Professional 32&64 Bit Tr Key Lisans Fiyatları ve Özellikleri
Daha önce hiç OEM key almadım ama n11 den alışveriş yaptım yorumları okuduğumda olumlu yorumlar var bi bakmanı öneririm.

Sonunda yükseltmene sevindim fakat senin Windows 7 orijinal Key'li değildi sanırım çünkü yükseltince etkinleştirilmiş halde geliyor internet üzerinden OEM Key almak mantıklı değil ama araştıırırsın güvendiğin bir site varsa oradan alırsın.

Microsoft Windows 10 Professional 32&64 Bit Tr Key Lisans Fiyatları ve Özellikleri
Daha önce hiç OEM Key almadım ama N11'den alışveriş yaptım yorumları okuduğumda olumlu yorumlar var bir bakmanı öneririm.

Sağ ol bir bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı