Windows'u etkinleştirmezsem ne olur?

Hiçbir şeyi ayarlayamazsın.
ne gibi kişileştirme harici
Arama kutusuna CMD yazıp sağ tıklayıp yönetici olarak açın slmgr /rearm komutunu girin. Zamanı geçmiş olmasına rağmen belki süreyi uzatır ama bu komutu yazın bir yere ileride lazım olabilir. Bu komut Pro versiyon için 90 güne ilave olarak 90 gün diğer Home gibi sürümler için ise 30 güne 30 gün ilave eder. Fakat sürenin bitiminden önce yazılması gerekir.
olmuyo knk o benim pro ben home yükledim o yüzden yapamıyorum öyle yapıcam ama nasıl olur

ne gibi kişileştirme harici

olmuyo knk o benim pro ben home yükledim o yüzden yapamıyorum öyle yapıcam ama nasıl olur
  1. Deneme sürümü sona ermeden 2 hafta öncesinde "Bu Windows derlemesinin süresi yakında dolacaktır." gibi bir uyarı almaya başlarsınız.
  2. Deneme sürümü bitiş tarihine ulaştığınızda bilgisayarınız yaklaşık her 3 saatte otomatik olarak yeniden başlar. Bu ani resetleme sonucunda veri kaybı yaşayabilirsiniz.
  3. Deneme sürümü sona erdikten 2 hafta sonra ise sistem artık boot etmemeye başlar. Bilgisayarı açmaya çalıştığınızda "Kurtarma - Bilgisayarınızın onarılması gerekiyor" hatasını alırsınız ve Windows açılmaz.
Alıntıdır.

Link:Windows 10 Deneme Süresi Bittiğinde Ne Oluyor? - Technopat Sosyal

Windows 10'u etkinleştirmezsen. Sadece ekranda sürekli etkinleştirmediğine dair bir uyarı görürsün. Bir de kişiselleştirme yapamazsın. Arkaplanı değiştirme, renk değiştirme, tema değiştirme gibi şeyleri yapamazsın.

zaten sorun şu pro ywrine hom yükledim ve aynı şekilde prop diyince hata 0xfc4 tarzı bi kod alıyorum ve istreğinizi gerçekleştirmedik diyor benim sorunum bu o yüzden ya sıfırlıycam ya kod alıcam yada bu cmddedi sorunu düzelticem

1. Deneme sürümü sona ermeden 2 hafta öncesinde "Bu Windows derlemesinin süresi yakında dolacaktır." Gibi bir uyarı almaya başlarsınız.
  2. Deneme sürümü bitiş tarihine ulaştığınızda bilgisayarınız yaklaşık her 3 saatte otomatik olarak yeniden başlar. Bu ani resetleme sonucunda veri kaybı yaşayabilirsiniz.
  3. Deneme sürümü sona erdikten 2 hafta sonra ise sistem artık Boot etmemeye başlar. Bilgisayarı açmaya çalıştığınızda "Kurtarma - bilgisayarınızın onarılması gerekiyor" hatasını alırsınız ve Windows açılmaz.
Alıntıdır.

Link:Windows 10 Deneme Süresi Bittiğinde Ne Oluyor? - Technopat Sosyal

Windows 10'u etkinleştirmezsen. Sadece ekranda sürekli etkinleştirmediğine dair bir uyarı görürsün. Bir de kişiselleştirme yapamazsın. Arkaplanı değiştirme, renk değiştirme, tema değiştirme gibi şeyleri yapamazsın.

Tamam Windows alacağım ama 3 saate bir tekrardan başlamamı yani

Yeni konular

Geri
Yukarı