Windows 10'u Gittigidiyor.com'dan almak güvenilir mi?

Daha fazla  
İnternetten uygun fiyatlı Windows 10 arıyordum ve Gittigidiyorda birkaç satıcıyı buldum. Fiyatları ortalama 100 TL civarıydı. Satıcı orijinal ürünü dijital olarak gönderdiğini, ürün anahtarının Gittigidiyor'daki mesaj kutusuna gönderileceğini belirtmektedir. Başka bir satıcı ise 50 TL'ye satmaktadır. Ayrıca satıcılar %100-99 olumlu puan almıştır arkadaşlar ve piyasada 400-500 TL aralığında olan ürünün anahtarlarını nasıl o fiyatlara satabiliyorlar? Sizce o ürünü almalı mıyım ? Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
Windows 10 Pro 32-64 Bit Oem Orijinal Lisans GittiGidiyor'da 224110812
Windows 10 Pro 32 - 64 Bit Oem Orijinal Lisans GittiGidiyor'da 220576094

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplu olarak alınan OEM ürünler onlar. Alabilirsiniz ama bir sorun olduğunda Microsoft'un destek vermeme hakkı var diye biliyorum. Ben de G2A'dan 60 TL'ye aldığım Windows 7 lisansını yükseltme ile Windows 10 Pro şeklinde kullanıyorum.

Yani elden ben bile key satışı yapıyorum veya hediye ediyorum. Daha bir şikayet almadım. Key farklı bir PC'de aktif olmadığı sürece sorun olmaz.

İnternetin aktif olacak ilk önce. Format esnasında key kısmına yapıştırıyorsun. Normal format atıyorsun. Alternatif bir çaba göstermiyorsun. Çoktan kurulumu yaptıysan eğer Bilgisayarım'a sağ tıkla ve Özellikler'e gel. Ürünü aktif et de.

Çooo
İnternetin aktif olacak ilk önce. Format esnasında key kısmına yapıştırıyorsun. Normal format atıyorsun. Alternatif bir çaba göstermiyorsun. Çoktan kurulumu yaptıysan eğer Bilgisayarım'a sağ tıkla ve Özellikler'e gel. Ürünü aktif et de.
Çok yanlış anlamışsınız beni veya ben anlatamamışım kendimi. Yeni bilgisayar alacağım ve Kinguin'den Windows 10 alacağım. Aldığım kod nasıl bana ulaşacak? Ve yeni bilgisayara Windows 10'u Technopat'ın UEFI rehberi ile kurabilirim değil mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı