Windows 10'u orijinal almak gerçekten önemli mi?

astrophical

Femtopat
Daha fazla  
Yabancı forum sitelerinde ve YouTube yorumlarında Microsoft'un Windows 10'da korsan kullanıma üstü kapalı bir şekilde izin verildiği yazıyor. Sizce para yatırıp orijinal Windows 10 lisansı almak mı daha iyi, yoksa 3 dakikada envai çeşit yollarla korsan olarak etkinleştirmek mi?

Son düzenleme:
Yabancı forum sitelerinde ve YouTube yorumlarında Microsoft'un Windows 10'da korsan kullanıma üstü kapalı bir şekilde izin verdiği yazıyor. Sizce gerçekten milyarlar yatırıp orijinal Windows 10 lisansı almak mı daha iyi, yoksa 3 dakikada envai çeşit yollarla korsan olarak etkinleştirmek mi?

Orijinal al sorun olmaz.

Daha önce açtığım konuda yanılmıyorsam soruma şöyle demişlerdi;
CMD'ye slmgr/ato yazınca Windows etkinleştirildi diyor yapsam bir sıkıntı çıkar mı dedim;
Hayır aynı şey dediler.

Denemek istersen dene ama olup olmayacağından emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Korsan kullanımı tavsiye etmiyorum ama bende yıllarca Kms Portable ile kullanmıştım. Sonra daha güvenli olur diye 40tlye key aldım. Etik olarak bence ikisi de kötü. Hatta ucuz key Microsoft'un açıklamalarına göre etik olarak daha kötü bile olabilir(Alırken bilmiyordum yoksa asla almazdım ucuz key.). Performans olarak hiç bir fark hissetmedim. Güvenlik olarak da bir fark yok önceden Kms kullanırken de virüs ve benzeri bir durum olmadı ama ucuz key ile güvenlik olarak kafam yine de daha rahat en azından. En sağlıklısı Microsoft'un onayladığı sitelerden veya kendisinden almak ya da aktifleştirmeden kullanmak.

Geri
Yukarı