Windows 10'u seviyor musunuz?

Windows 10'u seviyor musunuz?

• Evet

Oy: 108 74,0%
  • Hayır

Oy: 40 27,4%

• Oy verenlerin toplamı
    146
Windows 10'u Technical Prewiew sürümünden beri kullanıyorum. Tam sürüm çıktıktan sonra Windows 8.1 kullanan bilgisayarımdan yükseltme yapıp geçmiştim.

Yükseltme yaptıktan sonra AMD Radeon R9 M265X sürücüsünde uyumluluk sorunuyla karşılaşmıştım. Aslında bunun sebebi Catalyst sürümünün Windows 10 ile uyumlu olmamasından kaynaklıydı. Döneminin en güncel sürümü olan Crimson sürümünü kurarak sorunu çözmüştüm.

Onun dışında memnundum, yalnız HDD kullandığım için ilk açıldığı zaman tepki vermesi oldukça uzun sürüyordu. Bunu da birkaç ay önce SSD alarak çözdüm. Şimdi HDD + SSD şeklinde kullanıyorum.

Genel anlamda oldukça memnunum. Özellikleri oldukça kullanışlı, SSD'de oldukça iyi performans veriyor. Oldukça da stabil çalışıyor.

HDD kullananlar kullanmadıkları hizmetleri ve yazılımları kaldırabilirler. Bu sayede yavaşlık sorunu bir nebze olsun çözülür.

İster beğenin ister beğenmeyin Windows 7 öldü. Ayrıca şuan en güvenli, hızlı ve optimize çalışan işletim sistemi. Bunun oyun testleride var Windows 7 ile aynı FPS'i veriyor. Ve Windows 7'den daha fazla oyun destekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunlu olduğu söylenen güncellemeler dahil hiçbir sürümde sorun yaşamadım. Arka planda çok sayıda servis çalışıyor ama optimize ettikten sonra eski bilgisayarlarda da kullanılabilir.

Sevmiyorum, Windows 10'u ilk kullanmaya başladığım zaman çok sorunlar çıkartmıştı bana. Çabuk sinirlenen bir insan olduğum için Windows 10'a karşı bir nefret oluştu içimde, fakat cihazıma en uyumlu sürücüler bu işletim sisteminde olduğu için Windows 10 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıldır kullanıyorum Windows 10'u. Beraber çok anımız oldu. Ve performans kötü diyenler doğru biraz yavaş. Ama sadece 1 kez mavi ekran yedim. Teşekkürler Microsoft. Windows 11'de görüşmek üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı