Windows 10'un hâlen 11'den çok daha iyi olması

goztepeli35970

Zeptopat
Yer
Mordoğan, İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8GB DDR4
SSD veya HDD modeli
Toshiba 480Gb M.2 (Model?)
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
İntel İ7 9750H
Aslında bu konuyu oluşturma amacım bir soru veya şikayet değildir, sızdırılan betası çıktığı günden beri Windows 11 kullanıcısıydım. Fakat dün akşam Windows 10'a dönüş yaptığımda, bu işletim sisteminin halen çok stabil kullanılabildiğini fark ettim. Sizlerin görüşlerini de merak ettim.

Benim görüşüm tam tersi. Herkese göre farklı.

Windows 11 yeni bir işletim sistemi.

Bu yanlış bir cümledir. Windows 11 tamamen 10 ile aynıdır 10'un sadece bir özellik ve tema güncellemesi desek yanlış olmaz çünkü altyapı tamamen aynı yama bile bulunmuyor.

11 bana göre de 10dan iyi hele biraz daha güncelleme alsın daha da iyiye gider diye düşünüyorum. 11'e gelen güncellemeler 10'a göre daha dikkatli geliyor sanki.

Bana da aksi geliyor hocam sebebini anlayamadım. Belki de 11i çok beğendiğim içindir. Tam bana göre sanki.

Belki şu başlat çubuğunun üzerindeki ince beyaz çizgi canımı çok sıkmasa hala 11 beta kullanıyor olacaktım. Geri dönünce köşeli tasarımı da özlediğimi fark ettim, sıkıldığım için Hackintosh, Linux bin türlü yol denemiştim oysaki.
11 bana göre de 10'dan iyi hele biraz daha güncelleme alsın daha da iyiye gider diye düşünüyorum. 11'e gelen güncellemeler 10'a göre daha dikkatli geliyor sanki.

Betada halen çözülemeyen bir başlat çubuğu üzerinde beyaz ince çizgi problemi var...

Belki şu başlat çubuğunun üzerindeki ince beyaz çizgi canımı çok sıkmasa hala 11 beta kullanıyor olacaktım. Geri dönünce köşeli tasarımı da özlediğimi fark ettim, sıkıldığım için Hackintosh, Linux bin türlü yol denemiştim oysaki.

Betada halen çözülemeyen bir başlat çubuğu üzerinde beyaz ince çizgi problemi var...
İlla ki hatalar olacaktır kaç senelik w10da bile ne kadar hata var. Demek istediğim daha temiz geldi bana w11.

Geri
Yukarı