Windows 10 Windows 11'den daha iyi

Daha fazla  
Windows 10 bence Windows 11'den daha iyi (şu an için) optimizeliğe Windows 10 daha uygun bence sizce? Hadi tartışalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 1909 versiyonu da Windows 10 21h2 versiyonundan daha iyi; çünkü Windows 10 1909'da Updateler önemli ölçüde bitti.

Zaten Windows öyle bir işletim sistemi ki, 11'i çıkmasına rağmen, 10 hala tam olarak bitebilmiş, hazırlanabilmiş değil. Alternatifi yok diye bu işletim sistemini kullanıyoruz resmen.

Windows 10 bence Windows 11'den daha iyi (şu an için) optimizeliğe Windows 10 daha uygun bence sizce? Hadi tartışalım.
Katılıyorum,ama daha çıkalı aylar olan bir işletim sistemiyle,çıkmasından 7 yıl geçen bir işletim sistemi kıyaslamak saçma gibi.

Windows 10 1909 versiyonu da Windows 10 21H2 versiyonundan daha iyi; çünkü Windows 10 1909'da Update'ler önemli ölçüde bitti.

Zaten Windows öyle bir işletim sistemi ki, 11'i çıkmasına rağmen, 10 hala tam olarak bitebilmiş, hazırlanabilmiş değil. Alternatifi yok diye bu işletim sistemini kullanıyoruz resmen.

W11'de 10 gibi erken çıktı muhtemelen optimize ve tam hazırlanana kadar W12 çıkar klasik Microsoft.

Yeni konular

Geri
Yukarı