Windows 10'un hâlen 11'den çok daha iyi olması

@Soft Donanım.

Ama o adı üstünde bata sürümü :D. Tabii ki hataları olacak :D. Beta da sorun çıktı diye 11'i kötüleyemezsiniz.

Kötüleme yok hocam zaten, sadece bir sorunun bu kadar uzun süre aynı şekilde kalması can sıkıcı, ilk betalarda yoktu birkaç ay sonra geldi ve birkaç büyük sayılabilecek güncelleme geldi denmesine rağmen düzelmedi.

Belki şu başlat çubuğunun üzerindeki ince beyaz çizgi canımı çok sıkmasa hala 11 beta kullanıyor olacaktım. Geri dönünce köşeli tasarımı da özlediğimi fark ettim, sıkıldığım için Hackintosh, Linux bin türlü yol denemiştim oysaki.

Betada halen çözülemeyen bir başlat çubuğu üzerinde beyaz ince çizgi problemi var...
Yani hocam belki de cidden büyük güncellemelere önem verdikleri için önemsemiyorlardır şuanlık. Biliyorsunuz ki çok büyük şeyler gelecek daha Windows 11'i gerçekten Windows 11 yapacak özellikler gelmedi. Windows 10'un Tema paketi gibi şuanlık.

@Soft Donanım.

Kötüleme yok hocam zaten, sadece bir sorunun bu kadar uzun süre aynı şekilde kalması can sıkıcı, ilk betalarda yoktu birkaç ay sonra geldi ve birkaç büyük sayılabilecek güncelleme geldi denmesine rağmen düzelmedi.

Geçen gün beta sürümünü denedim öyle bir sorun yoktu. Ek olarak beta sürüm olduğu için normal böyle hatalar. Düzeltirler. Ek olarak başlıkta 10'un daha iyi olduğunu yazmışsınız.

1643880524775.png

Aslında bu konuyu oluşturma amacım bir soru veya şikayet değildir, sızdırılan betası çıktığı günden beri Windows 11 kullanıcısıydım. Fakat dün akşam Windows 10'a dönüş yaptığımda, bu işletim sisteminin halen çok stabil kullanılabildiğini fark ettim. Sizlerin görüşlerini de merak ettim.

Ben Windows 10'dan 11'e geçeli 2 ay kadar oldu ama Windows 10'dan pek bir farkını göremedim performans olarak

Geçen gün beta sürümünü denedim öyle bir sorun yoktu. Ek olarak beta sürüm olduğu için normal böyle hatalar. Düzeltirler. Ek olarak başlıkta 10'un daha iyi olduğunu yazmışsınız.

Eki Görüntüle 1293403

Hocam burada bir kötüleme detayı göremiyorum, kişisel fikrimdir. Fikirler kişiye göre değişir biliyorsunuz ki.
Yani hocam belki de cidden büyük güncellemelere önem verdikleri için önemsemiyorlardır şu anlık. Biliyorsunuz ki çok büyük şeyler gelecek daha Windows 11'i gerçekten Windows 11 yapacak özellikler gelmedi. Windows 10'un tema paketi gibi şu anlık.

Bu konuda haklısınız, sanırım ilk başta beğendiğim uygulamaların yeni görünümleri, tasarım değişimleri beni eskisi kadar tatmin etmiyor.

Hocam burada bir kötüleme detayı göremiyorum, kişisel fikrimdir. Fikirler kişiye göre değişir biliyorsunuz ki.

Ama beta Windows 11 ile tam sürüm 10'u karşılaştırmanız tamamen saçma. Tam sürüm 11 ile 10'u karşılaştırsanız anlayacağım ama beta ile karşılaştırmak elma ile armutu karşılaştırmaktan başka bir şey değil.

RTM sürüm çıktığından beridir kullanıyorum.
Windows 11'i yeğlerim. Görünüş bakımından kesinlikle daha iyi. Ufak birkaç sorun dışında büyük bir hatayla da karşılaşmadım açıkçası.

Büyük olmayan ama küçük rahatsız edici hatalar bazen can sıkabiliyor.

Geri
Yukarı