Windows 10'un hataları sizi işletim sisteminden soğutuyor mu?

Fasama

Hectopat
Daha fazla  
Bu hatalar sizi de çıldırtıyor mu ya da işletim sisteminden soğumanıza sebep oluyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yükseltme yaptığım için biraz sorun yaşamıştım ama güncellemeleri takip edip temiz kurulum yapınca hiç sorun yaşamadım. 1.5 senedir sadece 1 kere mavi ekran verdi bilgisayarım. :)

Windows 10'da aldığım stabilite ve hazzı hiç bir işletim sisteminde almamıştım.
Kesinlikle Windows 10'u öneririm.

Windows güncelleme ile sorunlarını gideriyor ama insanlar kendini güncelleyemiyor. Bence sorun insanlarda. 95 ile tanıştım Windows ile. XP'den sonra Vista sorunlu dediler oysa ki ben hiç sorun yaşamamıştım. Sonrasında Windows 7 ilaç gibiydi ben ve herkes için. Devamı 8, 8.1 şimdi ise Windows 10. Windows 10 Pro 64 Bit 1703 kullanıyorum ve bunun içinde bir çok sorun var diyorlar. Ben hiç bir sorunla karşılaşmadım. Korsan oyun kullanıp güncellemesini bilmeden Windows'a suç atanlardan tut. Bir sürü şekil.:)

Bir algı söz konusu olsa gerek. Windows XP gayet güzeldi, Windows Vista sorunluydu, Windows 7 güzeldi, Windows 8/8.1 sorunluydu, Windows 10 güzel, diye hep demişlerdir. Fakat Vista ve 8.1'in hiç bir eksiğini görmedim. Windows 10'da bazı hatalar var. Bazı hatalar soğutuyor denebilir. Mesela güncellemelerin ertelenememesi büyük bir sorun. Sunum yapacağımda bilgisayar güncelleme yapmaya başlasa mağdur olabilirim. Sonra uygulamaya çift tıklıyorum uygulama değil uygulama özellikleri açılıyordu. Fakat bu sorunlar şuanlık çözüldü. Gayet stabil ve hızlı. SSD ile kullanırsanız fişek zaten. Ama Windows 10 candır.
Her zaman en günceli kullanmak lazım. Her sorunun çözümü bulunur.

Orjinal Windows 10 alacak param yok şu an da orjinal 7 kullanıyorum, o yüzden hatalardan haberim yok ancak şu yorumları yapabilirim. Technopat'ta bir arkadaşın testine göre Windows 10 O.C'a sahip çekirdekleri daha stabil kullanıyor ve çalıştırıyor. Ayrıca DX 12 desteğinin sadece Windows 10'da olması onu bir şekilde zorunlu kılabiliyor.

Ben her şeyiyle 7'yi seviyorum ancak kullanıcılara öneremiyorum çünkü benden daha bilgili hocalarım Windows 10'u öneriyor.

Windows 10 Pro kullanıyorum arada boş yere uğraştırıyor beni, örnek vermek gerekirse mağazada bir tür bug olmuş onu düzeltene kadar canım çıktı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı