Windows 10'un orijinal olduğunu nasıl anlarım?

DarkTheory

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 5-6 ay önce format attırmıştım. Ve sürekli "Windows lisansınızın süresi yakında dolacak." uyarısı geliyor. OEM ürün anahtarı alsam sorun düzelir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20201113_100119.jpg
    IMG_20201113_100119.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 180
Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 5-6 ay önce format attırmıştım. Ve sürekli "Windows lisansınızın süresi yakında dolacak." Uyarısı geliyor. OEM ürün anahtarı alsam sorun düzelir mi?

Evet sorun çözülür ve Windows'unuzun orijinal olup olmadığını anlamak içinde komut istemine slmgr /xpr yazarak öğrenebilirsiniz.
Orjinal Windows 10 Pro buradan alabilrsiniz ben burdan aldım hiç bir sıkıntısı yok.

Evet sorun çözülür ve Windows'unuzun orijinal olup olmadığını anlamak içinde komut istemine slmgr /xpr yazarak öğrenebilirsiniz.
Orjinal Windows 10 Pro buradan alabilrsiniz ben burdan aldım hiç bir sıkıntısı yok.
Belirttiğiniz komutu denedim. Win 10 pro toplu etkinleştirme yazıyordu. Zaten süreside 2 hafta sonra bitiyor.

OEM key alacaksanız Windows 10 Pro almanızı pek önermem. Sistemi daha fazla yoruyor ve adını bile duymadığınız programlar yüklüyor. O yüzden Home sürümünü almanız daha doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı