Windows 11 22H2 22621.232 Türkçe X64 ISO

Startallback ile herşey windows 7 gibi rahat.

Hocam sisteminiz benimkine benziyor. Sayılır.

RAM kullaniminiz da iyi bende 6 GB RAM var arka planda Defender ve ekran kartının sürücüsü var diğerleri kapalı.

Boşta 1.8 GB kullanıyor sizce normal mi?
Normal olabilir. Bende Nvidia Geforce GT730 var. Eski bir pc bu evde.

Dosya Ekleri

• windows1122h2startallback.jpg
    windows1122h2startallback.jpg
    128,6 KB · Görüntüleme: 78
Anladım peki mevcut Windows 11lerde güncelleme alıyor mu? Yani şuan geldi mi güncelleme sistemlere.
Normalde hayır. Güncelleme kısmında Insider programına katılmış olmanız lazım deneme sürümlerini almak için.

Windows Defender tamamen devre dışı iken sistem boşta 1.2 GB veya 1.3 GB civarı RAM tüketiyor. Windows Defender'ı açtım. Açınca 1.6 GB ram tüketiyor.

Son düzenleme:
Normalde hayır. Güncelleme kısmında Insider programına katılmış olmanız lazım deneme sürümlerini almak için.

Windows Defender tamamen devre dışı iken sistem boşta 1.2 GB veya 1.3 GB civarı RAM tüketiyor. Windows Defender'ı açtım. Açınca 1.6 GB RAM tüketiyor.

Hocam yeni toplu guncellestirmeyi yaptınız mı?

Betaya gelmedi bu güncelleme ondan sordum bir de sekme özelliği geldi mi hocam 22621.169'da

Son düzenleme:
Dün bu konuda yer alan Windows 11 22H2 ISO dosyasını indirdim ve desteklemeyen laptopuma kurdum. Windows Update manuel, Windows Defender kapalı olunca hızlı ve stabil bir şekilde çalışıyor.

Geri
Yukarı