Windows 11 22H2 Türkçe x64

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 11 RTM 22621.525 - 64 Bit Türkçe

İndirin

Temiz kurulum rehberi:​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme tamam, yükleme yüzde 40'ta.

@AJFA Hocam size bir soru sormak istiyorum. Şimdi ben şu an yükseltme yapıyorum, yaptığım yükseltmenin mantığına baktığımız zaman eğer son güne kadar güncelleyerek gidersem hem W10 hem de W11 dosyaları birlikte olacak. Yani ikisi de örnek olarak 8 desek en sonda 16 GB yer kaplayacak. Benim sorum şu. Bahsettiğim gibi bir şey var mı yani dosyaların birleşerek gereksiz yer kaplaması?

@AJFA Hocam size bir soru sormak istiyorum. Şimdi ben şu an yükseltme yapıyorum, yaptığım yükseltmenin mantığına baktığımız zaman eğer son güne kadar güncelleyerek gidersem hem W10 hem de W11 dosyaları birlikte olacak. Yani ikisi de örnek olarak 8 desek en sonda 16 GB yer kaplayacak. Benim sorum şu. Bahsettiğim gibi bir şey var mı yani dosyaların birleşerek gereksiz yer kaplaması?
ISO'yla temiz kurulum yaparsanız Windows.old ile uğraşmazsınız.

Son düzenleme:
Sadece Pro sürüm kullanmak isteyenler bu linkten indirebilir. 800 MB daha az.

Son düzenleme:
Bir ben indiremedim herhalde. Windows'un kullanıcı adını Türkçe karakter içermeyecek şekilde değiştirdiğim hâlde CMD direkt kapanıyor. :(

Direkt masaüstüne çıkaracaksınız, ben klasöre çıkarınca olmadı. Kullanıcı adım aynı, değiştirmedim.

Direkt masaüstüne çıkaracaksınız, ben klasöre çıkarınca olmadı. Kullanıcı adım aynı, değiştirmedim.
Masaüstü de bir klasördür. :D

Klasör isminde de Türkçe karakter olmayacak. Klasöre çıkaranlar dikkat etsin buna.

Ben de indiriyorum ama TPM desteklemiyor PC. ISO beklemek en iyisi ama meraktan indiriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı