Çözüldü Windows 11 22H2 donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Windows13

Centipat
Kek günü
Daha fazla  
Arkadaşlar 22H2 sürümü bende donuyor hiçbir işleme cevap vermiyor. CTRL +alt+ del yapıp öyle düzeltebiliyorum. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?

Çözüm
Sağdaki gibi açılıyor bende :)

Not: Kısmı sorunu çözümü Ekran uyku ayarını kapatınca sorun çözülüyor :D

Şuan windows 10 a geçtim bir süre takılayım bakayım 11 i özleyince gelirim :D
Arkadaşlar 22H2 sürümü bende donuyor hiçbir işleme cevap vermiyor. CTRL +alt+ del yapıp öyle düzeltebiliyorum. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?

PC'niz desteklemiyorsa Windows 11'e neden geçtiniz hata sizin sonra (Windows 11 kötü, kasıyor, beğenmedim vs) diyorlar. Windows 10'a geri dönün.

PC'niz desteklemiyorsa Windows 11'e neden geçtiniz hata sizin sonra (Windows 11 kötü, kasıyor, beğenmedim vs) diyorlar. Windows 10'a geri dönün.

Windows 11 21h2'de böyle bir problem yoktu. Muhtemelen yazılımsal ya da çakışan bir şeyler var. Diğer desteklemeyen bilgisayarımda hiçbir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne oluyorsa her şey laptopu kullanmayı bırakınca oluyor windows 11 sürekli kullan beni diyor herhalde bize :D

Sorun bu arkadaşlar video çektim kısaca
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
hqdefault[1].jpg

İki bilgisayarda Windows 11 22h2 yüklü....
Sıkıntı çıkaran bilgisayar açılırken soldaki gibi
Sıkıntısı olmayan bilgisayar açılırken sağdaki gibi açılıyor :D sizde de öylemi kontrol eder misiniz? @Windows13 İki bilgisayarda desteklememesine rağmen Windows 11 22h1'de hiçbir sorun yoktu.
Ayrıca video yüklediğiniz için teşekkür ederim :D tam olarak aynı problem...

2022-10-10_18h07_32.png

2022-10-10_18h47_34.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı