Windows 11 22H2 güncellemesinden 21H2'ye nasıl dönülür?

Sıcaklıklar ne durumda? Önceki FPS değerleri nelerdi?

Hocam LoL'de anlamadığım şekilde Ultra'da 120-130 alırken en düşük grafikte 45 FPS'e falan düşüyor. Valorant'ta en düşükte 150 FPS'leri gören bilgisayarım 60 FPS altına düşüyor. Diğer oyunları oynamadığım için denemedim ama Overwatch 2'de de FPS düşüşü vardı normalde aynı sistem sabit 60 FPS oynatıyor ve 130 FPS falan oynatıyor. Sıcaklık eskisiyle aynı diye düşünüyorum.

Hocam LoL'de anlamadığım şekilde Ultra'da 120-130 alırken en düşük grafikte 45 FPS'e falan düşüyor. Valorant'ta en düşükte 150 FPS'leri gören bilgisayarım 60 FPS altına düşüyor. Diğer oyunları oynamadığım için denemedim ama Overwatch 2'de de FPS düşüşü vardı normalde aynı sistem sabit 60 FPS oynatıyor ve 130 FPS falan oynatıyor. Sıcaklık eskisiyle aynı diye düşünüyorum.

SSD sağlığı ne durumda? Gene de sıcaklıklara Afterburner ile bakar mısınız?

SSD sağlığı ne durumda? Gene de sıcaklıklara Afterburner ile bakar mısınız?

SSD sağlığı normal hocam ama Afterburner'da sıcaklıkları algılaması için galiba başka şeylerde indirmek gerekiyormuş anlamadım yapamıyorum video vb. var mı bildiğiniz düzgün anlatan?

SSD sağlığı normal hocam ama Afterburner'da sıcaklıkları algılaması için galiba başka şeylerde indirmek gerekiyormuş anlamadım yapamıyorum video vb. var mı bildiğiniz düzgün anlatan?
Önce uygulamayı kaldırın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ne sorunu yaşıyorum o zaman niye bir anda böyle oldu daha 9 aylık bilgisayar çıldıracağım neyse Windows 10'u USB'ye kuruyorum düzelmezse yine servise götüreceğim bir ara garantide zaten.
Eski windows sürümlerini geçici bir süreliğine kurmayı deneyebilirsiniz, stabil sürümlerde tekrar güncelleme yaparsınız manuel bir şekilde.

Son düzenleme:
Hocam Laptop kullanıyorum fan hava kanallarından tam güçte çekmeye çalışacağım eminim ki bayağı tozludur.

Hocam sorun çözüldü Laptop'un hava kanallarından süpürge ile tozları çekince.
Tebrik ederim. Gelecekte bu gibi problemler ile yüzleşmemek için umarım bilinçlenmişsinizdir. Iyi oyunlar dilerim.

Geri
Yukarı