Windows 11 21H2 sürümüne nasıl dönülür?

Selam. 22H2 sürümüne geçtiğimden beri işlemci kullanımı %10'u geçmiyor eski sürüme geri dönüp denemek istiyorum. Nasıl döneceğim acaba?
Evet benle aynı sorunu yaşayan birisi sonunda. GPU kullanımımda düşük benim, nasıl dönebileceğinizi öğrendiniz mi bende dönmek istiyorum yoksa mecburi olarak Windows 10'a döneceğim.

Evet benimle aynı sorunu yaşayan birisi sonunda. GPU kullanımımda düşük benim, nasıl dönebileceğinizi öğrendiniz mi bende dönmek istiyorum yoksa mecburi olarak Windows 10'a döneceğim.

Hocam selam şunu deneyebilirsiniz Windows Update gelişmiş ayarlar kurtarma geri dön deyin verileriniz gitmez orada Windows 10'a döner sanırım şansınızı deneyin veri gitmez zaten.

Hocam selam şunu deneyebilirsiniz Windows Update gelişmiş ayarlar kurtarma geri dön deyin verileriniz gitmez orada Windows 10'a döner sanırım şansınızı deneyin veri gitmez zaten.
Tamam hocam şuan Windows 10 yükleme ekranındayım daha biçimlendirmedim diski çıkış yapıp deneyeceğim.

Hocam yüzde 10'nu geçmemesi fiziksel değil. Sadece görüntü olarak. Performansa etkisi yok Windows 11 de kalabilirsiniz.

Hocam döndüm Windows 10'a sanırım Windows 11 22H2 güncellemesinden sonra oldu bu durum o yüzden geçiyorum. 21H2'ye dönme dosyasını bulamadım Microsoft sitesindeki otomatik 21H2'yi indiriyor yine çözülmezse servise vereceğim. Bir de hocam formatladım ama internet sürücüsü gitti :D ben bunu başka bilgisayar kullanamadan nasıl çözebilirim bilginiz var mı? Eğer çözülmezse Windows 11'e geri dönerim internet hızlı indiriyor zaten çok beklemiyorum.

Hocam döndüm Windows 10'a sanırım Windows 11 22H2 güncellemesinden sonra oldu bu durum o yüzden geçiyorum. 21h2'ye dönme dosyasını bulamadım Microsoft sitesindeki otomatik 21h2'yi indiriyor yine çözülmezse servise vereceğim. Bir de hocam formatladım ama internet sürücüsü gitti :D ben bunu başka bilgisayar kullanamadan nasıl çözebilirim bilginiz var mı? Eğer çözülmezse Windows 11'e geri dönerim internet hızlı indiriyor zaten çok beklemiyorum.

Sürücüyü internetten indirmeniz gerek. Ya da varsa Ethernet kablosu kullanırsınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı