Windows 11 22H2 Sürümünden 21H2 Sürümüne Nasıl Dönülür?

Hasan Ruzgar

Hectopat
Daha fazla  
RAM
ADATA 3200mhz 8x2 gb
SSD veya HDD modeli
WD Blue 500gb ssd
Ekran kartı
GTX 1080
Anakart
B460M-A
İşlemci
I5 10400F
Merhaba birkaç gün önce Windows 11 22H2 sürümüne geçtim fakat geri eski sürümüme, 21H2 sürümüne dönmek istiyorum. İnternette araştırdım geri dön ayarından geçebiliyoruz fakat bende o ayar yok. Nasıl 21H2 sürümüne geçebilirim? Yanıtlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ayarlardan güncelleştirmelere girin. Güncelleştirme geçmişinden güncelleme kaldıra basıp 21H2 güncellemesini kaldırın.

Bu arada öyle büyük güncelleştirmelere dönülmüyor demeyin baya da dönülüyor.

Son düzenleme:
@Emir M. hocam o format için diye biliyorum dediğiniz. Ben çatır çutur dönmüştüm 1 yıl (gibi) önce.

Merhaba birkaç gün önce Windows 11 22H2 sürümüne geçtim fakat geri eski sürümüme, 21H2 sürümüne dönmek istiyorum. İnternette araştırdım geri dön ayarından geçebiliyoruz fakat bende o ayar yok. Nasıl 21H2 sürümüne geçebilirim? Yanıtlarınız için teşekkürler.

Windows.old yok ise temiz kurulum yapmak zorundasınız :( @Emir M.

Hocam ayarlardan güncelleştirmelere girin. Güncelleştirme geçmişinden güncelleme kaldıra basıp 21H2 güncellemesini kaldırın.

Bu arada öyle büyük güncelleştirmelere dönülmüyor demeyin bayağı da dönülüyor.

Teşekkür ederim dediginiz gibi yaptim olduda ama sonradan Windows 10 geçme karari aldim cok stabil calismiyor Windows 11 o hatalar duzelene kadar Win 10'da kalacagim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı