Windows 11 22H2 KB5020044 güncellemesi

Ben yamayı yükledikten sonra belirtilenlerin tam tersine performans sıkıntısı yaşamaya başladım; öncelikle görev yöneticisi teması siyah oldu (renkli tema kullanıyorum) bir de yüksek CPU kullanımı gözlemledim. Özellikle 4K Video izlerken mavi ekran hatası alıyorum. Yamayı silip önceki sürüme dönünce sorunlar düzeldi. Görev Yöneticisi temasını nasıl düzelteceğiz diye bir arkadaş açıklamış ama dedikleri işe yaramadı bende.

Ben yamayı yükledikten sonra belirtilenlerin tam tersine performans sıkıntısı yaşamaya başladım; öncelikle görev yöneticisi teması siyah oldu (renkli tema kullanıyorum) bir de yüksek CPU kullanımı gözlemledim. Özellikle 4K Video izlerken mavi ekran hatası alıyorum. Yamayı silip önceki sürüme dönünce sorunlar düzeldi. Görev Yöneticisi temasını nasıl düzelteceğiz diye bir arkadaş açıklamış ama dedikleri işe yaramadı bende.
Sistem neydi?

Renkli tema kullananlar için yaşanan bi sorun mevcut.

Intel Core i9 9900k, Asus RTX 2080 8G OC, Corsair Vengeance 32 GB 3600 Mhz Ram, Samsung 1 TB 970 EVO SSD.

Renkli tema kullananlar için yaşanan bi sorun mevcut.
Microsoft yamayla ilgili sorun için; 13 Aralıkta yayınlayacağı ve bu sorunla ilgili düzeltmeyi de içeren yama ile sorunun gidereceğini açıklamış.

Son düzenleme:
Intel Core i9 9900k, Asus RTX 2080 8G OC, Corsair Vengeance 32 GB 3600 Mhz Ram, Samsung 1 TB 970 EVO SSD.

Microsoft yamayla ilgili sorun için; 13 Aralıkta yayınlayacağı ve bu sorunla ilgili düzeltmeyi de içeren yama ile sorunun gidereceğini açıklamış.
Nerede yazılmış hocam ?

bende şimdi indiriyorum 22h2 ye geçtiğimden beri forza horizon 4 de kilitlenmeler yaşıyorum yarış sonrası ses geliyor görüntü donuyor öylece kalıyor görev yöneticisinden forza horizon 4 ü kapatmadan ne atıyor nede kitlenme düzeliyor ... ama ses çalımaya devam ediyor bu nedenle şimdi patch yi yükleyip deneyeceğim umarım sorun çözülür sorun çözülürse edit yapıcam yorumumu

edit :güncelleme sonrası kesinlikle forza horizon 4 düzeldi güncellemeden sonra

Son düzenleme:
Dün yükledim ve yüklemez olaydım. REALTEK ses sürücüsü tamamen silindi ve hiçbir şekilde yüklenmiyor, aygıt yöneticisinde de görünmüyor, dünden beri saatlerdir uğraşıyorum çözemedim. Ses aygıtı hiç görünmüyor.

Geri
Yukarı