Windows 11 22H2 KB5020044 güncellemesi

Sorun Windows 11'den değilmiş işte. Keşke herkes sorunun asıl kaynağını araştırsa.

Hep suçu Windows 11'e atıyorsunuz.

Ayrıca Windows 10'da da benzer sorunlar hep oluyordu ama kimse sesini çıkarmıyordu.

Yeni bir tasarım ile çıkınca bir suçlama başladı Windows 11'e.
Üzgünüm windows.

W11 22H2 kurulu pc de, yazılanlar gibi oyunlarda fps drop sorunu ve yüksek cpu kullanımı yaşıyorum. R9 5900x işlemci kullanıyorum, yer yer ciddi ısıları çıktığına şahit oldum. KB5020044 update catalogdan indirdim ama kurmuyor. Güncelleme sisteminiz için geçerli değil hatası alıp duruyor. Güncelleme geçmişini incelediğim zaman KB5020044 namına hiç bir bulgu yok. Update almış gibide gözükmüyor. Beklemeliyim sanırım bilemedim.

W11 22H2 kurulu pc de, yazılanlar gibi oyunlarda fps drop sorunu ve yüksek cpu kullanımı yaşıyorum. R9 5900x işlemci kullanıyorum, yer yer ciddi ısıları çıktığına şahit oldum. KB5020044 update catalogdan indirdim ama kurmuyor. Güncelleme sisteminiz için geçerli değil hatası alıp duruyor. Güncelleme geçmişini incelediğim zaman KB5020044 namına hiç bir bulgu yok. Update almış gibide gözükmüyor. Beklemeliyim sanırım bilemedim.
Sistem bilgilerini ayarlar kısmından atar mısınız ?

Sistem bilgilerini ayarlar kısmından atar mısınız?

Tabii ki,
Şu an fark ettim, task bar sağ tık ile Task Manager gelmiş. Bu yoktu bende. Eğer bu özellik bahsi geçen bu son güncelleme ile geldiyse eğer cihaz Update almış gibi görünüyor. Özellike bu akşam oyunda CPU ısısı oldukça normaldi. Mesela oyundayken arka planda Chrome'da işlem daha yapamıyordum. Donmalar oluyordu. Bu akşam oyun oynarken canlı yayın bile izledim 2. ekrandan. Ama hala daha güncelleme geçmişinde KB5020044 göremiyorum, manuel olarak yüklemede yapamamıştım. Gerçekten kafam karıştı.

Dosya Ekleri

• Sistem Bilgisi.jpg
    Sistem Bilgisi.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 27
  • güncelleştirme geçmişi.jpg
    güncelleştirme geçmişi.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Tabii ki,
Şu an fark ettim, task bar sağ tık ile Task Manager gelmiş. Bu yoktu bende. Eğer bu özellik bahsi geçen bu son güncelleme ile geldiyse eğer cihaz Update almış gibi görünüyor. Özellike bu akşam oyunda CPU ısısı oldukça normaldi. Mesela oyundayken arka planda Chrome'da işlem daha yapamıyordum. Donmalar oluyordu. Bu akşam oyun oynarken canlı yayın bile izledim 2. ekrandan. Ama hala daha güncelleme geçmişinde KB5020044 göremiyorum, manuel olarak yüklemede yapamamıştım. Gerçekten kafam karıştı.
Evet son güncellemede görev yönetcisi görev cubuğuna sağ tıkladığınızda açılıyor. Yani cihazınız güncelleme almış. Bazen sistem kendisi güncellemeyi inidirip bekletir siz bilgisayarı kapatıp açtığınızda güncelleme uygulanır. Belki böyle bir durum olmuştur. Windows 11 birkaç güncellemedir gayet stabil halde ben çok memnunum dahada iyiye gidiyor.

Tabii ki,

Daha yeni bir sürüm olan KB5021255 yüklenmiş direk olarak. Ondan gözükmüyor KB5020044 sürümü. Ama cihazınız güncel merak etmeyin.😁👍

Yeni konular

Geri
Yukarı