Windows 11 22H2 şu an nasıl, geçilir mi?

Sıralamadaki ad ve gruplandırma farklı fakat hocam. Adına göre seçsem farklı gruplayıp adından yapacaktı. Çok saçma gerçekten koskoca Microsoft nasıl böyle saçma bir şey yapar anlamıyorum..

Güncelleme:
How to Disable Group by Folder View in Windows 10/11? — Auslogics Blog bu site sayesinde yaptım. Beyefendiler tüm kalsörlere uygulanması için öncelikle gruplandırmayı iptal ettiğimiz dosyadan özelliklere tıklayıp görünüm sekmesinden tüm klasörlere uygula dememizi istiyormuş. Teknoloji insan için kolaylık olması gerekirken Windows 11'in her şeyi Windows 10'a göre uzatması çok garibime gidiyor.
Bu mesajdan sonra kurmaktan vazgeçtim sanırım W11'i :)

O sorunu hallettim hocam ama bakalım daha nelerle karşılacağız şu anlık kullanayım diyorum 😅
İnseder olarak ilk ISO'dan beri kullandım her yeni güncelleme geldi dendikçe güncelledim sıfır ISO, ama slayt arka plan kullanırım ben genelde dakikada 1 resim değişir masaüstünde ama her resim geçişinde patlam oluyor değişik bir şey denemenizi tavsiye ederim bu sorunu anlamanız için :)

Merhaba. Windows 10 kullanıyorum fakat bazı program sorunlarından format atıp temiz bir kurulum atacağım. Atmışken 11 mi yükleyeyim? Bu son gelen güncelleme ile nasıldır sizce önerir misiniz? Laptopum: Tulpar T7 v25.1, Windows 11 ile donanım açısından sorun yaşacağımı pek sanmıyorum ama şu an W11 stabil mi ya da Windows 10'dan iyi mi?
hayır geçme win10 kull. devam et

Geri
Yukarı