Çözüldü Windows 11 23H2 nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yeni 23H2 sürümünü artık indirebilirsiniz:

Sayfayı aşağı kaydırıp ISO dosyası seçeneği ile 23H2 ISO dosyasını indirebilirsiniz.

Bizim ISO'yu ekipte tek güncelleyen(!) ben olduğum için henüz bizde 23H2 indirme linki gelmedi. Dün indirdim ama siteye koymak yerine kız arkadaşımla Diablo 4 oynamak daha işime geldi. Yaşlandık artık.

Müsait olunca bizdeki linkleri ben güncellerim...

Bizim ISO'yu ekipte tek güncelleyen(!) ben olduğum için henüz bizde 23H2 indirme linki gelmedi. Dün indirdim ama siteye koymak yerine kız arkadaşımla Diablo 4 oynamak daha işime geldi. Yaşlandık artık.

O kadar haklı bir sebep ki bende olsam aynısını tercih ederdim :D

Siz deneyimleme fırsatını bulmuşsunuz, birkaç sorum vardı;
Forumda gözlemlediğim kadarıyla aşırı stabil olduğu söyleniyor, doğru mu?

Bir de yabancı kaynaklardan gördüm, emin değilim ama test ederseniz sevinirim.

ISO dosyası kurulumda default olarak sistem gereksinimleri bypass edilmiş olarak geldiğini gördüm. Doğruluk payı nedir?
(Kurulum ekranında regedit dosyasından "Hkey local machine > System > setup > labconfig" içinden kontrol ederseniz sevinirim.)

Yeni 23H2 sürümünü artık indirebilirsiniz:

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı