Windows 11 2H22 CS:GO açılma süresi ne kadar?

Benim de NVMe SSD var ama 45 saniye sürüyor :) Sistemimde iyi yani. Diğer oyunların açılımı normal hatta daha iyi bile. Depolama birimimde kurulu olan hard disk üzerinden hızlı bir şekilde açılıyor. Her yolu denedim her yere bakındım ama bu sorunun çözümü olmadığını anladım. O yüzden yeni büyük güncellemeyi bekledim. Demek o da olmadı. Üzücü. Windows 10'da kalma sebebimin bu olması...
1663714686030.png

Saçma sapan bir deneyime daha yelken açtık 😃

1663715255173.png

yükler yüklemez hata gelmesi küçük bir şaka sanırım

CS:GO WIN10'dan iki kat yavaş açılıyor şaka gibi 😃😃😃

Son düzenleme:
Benim de NVMe SSD var ama 45 saniye sürüyor :) Sistemimde iyi yani. Diğer oyunların açılımı normal hatta daha iyi bile. Depolama birimimde kurulu olan hard disk üzerinden hızlı bir şekilde açılıyor. Her yolu denedim her yere bakındım ama bu sorunun çözümü olmadığını anladım. O yüzden yeni büyük güncellemeyi bekledim. Demek o da olmadı. Üzücü. Windows 10'da kalma sebebimin bu olması...
Oyunun açılma süresinin Windows ile alakası olduğunu sanmıyorum. Ayrıca 45 saniye sürse ne olacak ki? Böyle saçma bir sebep için Windows 10'da mı kalınır?

Eki Görüntüle 1523476

Saçma sapan bir deneyime daha yelken açtık 😃

Eki Görüntüle 1523478

yükler yüklemez hata gelmesi küçük bir şaka sanırım

CS:GO WIN10'dan iki kat yavaş açılıyor şaka gibi 😃😃😃
Direct 3D hata vermiş. Gayet doğal. DirectX paketini yeniden kurun. Driverleri güncelleyin.

Oyunun açılma süresinin Windows ile alakası olduğunu sanmıyorum. Ayrıca 45 saniye sürse ne olacak ki? Böyle saçma bir sebep için Windows 10'da mı kalınır?

Direct 3D hata vermiş. Gayet doğal. DirectX paketini yeniden kurun. Driverleri güncelleyin.
Dostum bir şey diyeceğim hemde daha gereksiz gibi görünen...Windows sistemi 45 saniye sonra açılsaydı rahatsız olmazmıydın ? Tabii ki beklenebilir ama bazen oyuna hızlı bağlanmam gerekiyor. Ayrıca başka bir örnek vereyim sen nasıl hissederdin mesela. Windows açılım hızına uzun zamandır alışkınım. SSDler çıktıktan sonra almıştım ve kısa sürede Windows açılıyor. Buna alıştıktan sonra Windows'un 45 saniyede açılmasını hoş karşılayabilir misin. Tamam belki 45 saniye sonra açılmasını ayrıca düşününce beni rahatsız etmemeli, ama uzun zamandır alışmış olduğumuz bir şey var ortada...Bu arada Windows ile bu sorun.

CS:GO rekabetçi oynarken kapatıp açman gerekirse ve bu süre 2 dakikayı geçerse takım arkadaşların en az bir roundu 4 kişi oynar. Onun dışında sağ tık menüsü bile yavaş açılıyor gördüğüm en iğrenç işletim sistemi, hiç bir düzelme yok. Her gece WIN10'da yaptığım gibi hazırda beklet moduna alıp uyudum sabah kalktığımda bilgisayar açık durumdaydı. Ses barı kesinlikle hala sorunlu, sürükle bırak düzgün çalışmıyor dün gece sürüklediğim dosyayı mouseu bırakmama rağmen bırakamadım. 2-3 gün daha deneyeceğim bu iğrenç WIN10 çakması şeyi sonra bir daha yüklememek üzere sileceğim sanırım.

CS:GO rekabetçi oynarken kapatıp açman gerekirse ve bu süre 2 dakikayı geçerse takım arkadaşların en az bir roundu 4 kişi oynar. Onun dışında sağ tık menüsü bile yavaş açılıyor gördüğüm en iğrenç işletim sistemi, hiç bir düzelme yok. Her gece WIN10'da yaptığım gibi hazırda beklet moduna alıp uyudum sabah kalktığımda bilgisayar açık durumdaydı. Ses barı kesinlikle hala sorunlu, sürükle bırak düzgün çalışmıyor dün gece sürüklediğim dosyayı mouseu bırakmama rağmen bırakamadım. 2-3 gün daha deneyeceğim bu iğrenç WIN10 çakması şeyi sonra bir daha yüklememek üzere sileceğim sanırım.
1.olarak bu hata sisteminizin desteklenmemesinden kaynaklı olabilir. 2.si RAM az ise veya çok fazla yükseltme yaptıysanız olabilir. (Windows 10'dan 11'e, 11'den 22h2'ye hiç temiz kurulum yapmadan). 3.olarak ben hiç bu sorunlarla karşılaşmadım. Sistemim de destekliyor. Sürükle bırak özelliğini de denedim. Gayet iyi çalışıyor. Sevmediyseniz Windows 10 yolu orada duruyor.

1663750728030.png

😃

1.olarak bu hata sisteminizin desteklenmemesinden kaynaklı olabilir. 2.si RAM az ise veya çok fazla yükseltme yaptıysanız olabilir. (Windows 10'dan 11'e, 11'den 22h2'ye hiç temiz kurulum yapmadan). 3.olarak ben hiç bu sorunlarla karşılaşmadım. Sistemim de destekliyor. Sürükle bırak özelliğini de denedim. Gayet iyi çalışıyor. Sevmediyseniz Windows 10 yolu orada duruyor.
İmzamda sistemim yazıyor, bir sorun bulabilirseniz bana da haber verin lütfen.

Bu sorun bu güncellemenin İnsider kanalındaki ile çok benzer numaraları olması. Windows yükleyemiyor. Güncelleme kodunu alıp el ile kurun. Sonra güncellemeleri durdurup yeniden denetleyin. Güncelleme yeniden geldiği zaman bu sefer yüklenecektir.

Eki Görüntüle 1523566

😃

İmzamda sistemim yazıyor, bir sorun bulabilirseniz bana da haber verin lütfen.
AMD Ryzen 5 1600 kullanıyorsunuz. Windows 11 tarafından desteklenmiyor :D. Sorunlar bundan kaynaklı olabilir.

Geri
Yukarı