Windows 11 5GB RAM kullanıyor

Sıkıntı gözükmüyor hocam bende 8 GB RAM var tam sürüm 11 kurunca yaklaşık 3GB kullanıyordu. Sonra bilgisayarımı sevdiğim için ReviOS 10 kurdum🙃

16gb Ram için normal diye biliyorum ama 8gb Ram ile Windows 11 bende max 1.5gb kullanırdı ve sanal Ram takviyesi yoktu (Windows 11 kendime göre optimize etmiştim) eğerki Ram gereksiz harcandigini düşünüyorsan hangi kaynaklar için kullandığına bak pc nin

Arkadaşlar ben mi yanlış anladım yoksa Windows 11 5GB RAM mi yiyor? Yeni bilgisayar alacağım. Dayım bugün 11 kurdu. Ben 10 yükle dedim. Dedi senin flasa da 11 atıyorum.

Eki Görüntüle 1928184
Bak kardeşim oyunlarda kafanın rahat olmasını istiyorsan. Drop sorunu Yüksek ram kullanımı sorunundan kurtulmak istiyorsan, Windows 11 ghost spectre kur. Boşta 1,5gb ram kullanıyor. Ve O kadar az hizmet çalışıyor ki, işlemci tabanlı oyun olan valorantta 27 fps arttı. Bu demek oluyor ki windows'un hizmetleri işlemciyi çok meşgul ediyor. Ama elden geçirilmiş windows"lar Her zaman güvenilir olmuyorlar. Ben risk alıp kurdum. 3 aydır yağ gibi çalışıyor kasam.Denemeni öneririm.

Geri
Yukarı