Windows 11 anahtarı almak için site önerisi

yusuf0715

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB
Ekran kartı
Rtx4050
İşlemci
i5-13500H
Arkadaşlar Microsoft desteğe bağlandım ancak bana Windows'u etkinleştir dediler, ben şimdi hangi siteye güvenebilirim? Virüs olabilir mi? Etkinleştirme anahtarları arasında fark nedir? Windows 11 23H12 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

En güvenilir ve en iyisi burası. Ben buradan almıştım Windows 10'u eskiden, istediğin kadar kullanabiliyorsun. Format falan atınca gitmiyor.
5.890 tl verecek param yok bu pahalı geldi.

1 yıl oluyor trendyoldan almıştım 50 liraydı. Key'i bir defa girdikten sonra kaç defa format attım hiçbirinde key istemedi. Az önce baktım satıcı uçmuş. Büyük pazar yerlerinde arayıp şansını dene istersen. Hatta şimdi baktım yanında office 2021 de vermişler.

1705060426298.png

1 yıl oluyor Trendyol'dan almıştım 50 liraydı. Key'i bir defa girdikten sonra kaç defa format attım hiçbirinde key istemedi. Az önce baktım satıcı uçmuş. Büyük pazar yerlerinde arayıp şansını dene istersen. Hatta şimdi baktım yanında Office 2021 de vermişler.

Eki Görüntüle 2082217

Trendyol'dan şimdi baktım ancak Windows 10 falan görüntüledim bu site sağlammı herhangi bir CMD'ye kod girme veyahut virüs bulaşma olasılığı var mıdır?

Trendyol'dan şimdi baktım ancak Windows 10 falan görüntüledim bu site sağlammı herhangi bir CMD'ye kod girme veyahut virüs bulaşma olasılığı var mıdır?
4 ay önce bir arkadaş, 1 ay oldu olmadı başka arkadaşım aldı sorun yaşamadı. CMD ye kod girmekle KMS server değiştirmeyi kastediyorsunuz öyle birşey olmadı. Ödemeyi yapınca şak diye geldi kod. Sonrasında ne olur bilmiyorum.

4 ay önce bir arkadaş, 1 ay oldu olmadı başka arkadaşım aldı sorun yaşamadı. CMD ye kod girmekle KMS server değiştirmeyi kastediyorsunuz öyle birşey olmadı. Ödemeyi yapınca şak diye geldi kod. Sonrasında ne olur bilmiyorum.
Tamam gayet iyi o zaman hocam sağ ol. Bende sipariş edeyim o zaman az sonra.

Tamam gayet iyi o zaman hocam sağ ol. Bende sipariş edeyim o zaman az sonra.
4 ay önce alan pc değişsede kodu kullanabileceği bir versiyonu vardı onu almış. Başka pc den kodu girince bunun aktivasyonu düşüyormuş denemiş.

Diğeri bilgisayara ömürlük olandan almış anakart işlemci vs değişince deaktive oluyormuş.

Farklı versiyonlar var ama benim böyle konularda tercihim en ucuzunu almak hayat kısa kod geçerlilikleri daha da kısa.

Tamam gayet iyi o zaman hocam sağ ol.

4 ay önce alan pc değişsede kodu kullanabileceği bir versiyonu vardı onu almış. Başka pc den kodu girince bunun aktivasyonu düşüyormuş denemiş.

Diğeri bilgisayara ömürlük olandan almış anakart işlemci vs değişince deaktive oluyormuş.

Farklı versiyonlar var ama benim böyle konularda tercihim en ucuzunu almak hayat kısa kod geçerlilikleri daha da kısa.
:D tamam hocam ben dikkate alırım dediklerini.

:D tamam hocam ben dikkate alırım dediklerini.

Hocam Sağlam lisansta fiyat farkı var Windows 10 Lisansı alabilirsiniz Windows 10 Lisans anahtarları Windows 11'de sorunsuz çalışıyor.

Geri
Yukarı