Windows 11 başlat menüsü gelmiyor

Erkan Şahin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Müşavir Yardımcısı
Arkadaşlar Windows 11 yükleme yardımcısı aracı ile güncelleme yaptım ancak başlat menüsü gelmiyor, ayarlar çalışmıyor, masaüstüne sağ tıklayınca 1dk sonra tepki veriyor. Masaüstü kullanmaktayım daha önce verilen önerilerin hepsini denedim düzelmiyor.

1635069860579.png

Arkadaşlar Windows 11 yükleme yardımcısı aracı ile güncelleme yaptım ancak başlat menüsü gelmiyor, ayarlar çalışmıyor, masaüstüne sağ tıklayınca 1dk sonra tepki veriyor. Masaüstü kullanmaktayım daha önce verilen önerilerin hepsini denedim düzelmiyor.

Eki Görüntüle 1197174

Güvenli mod denediniz mi?

Son güncellemeden sonra aynı problemi yaşıyordum güncellemeyi kaldırdım problem düzeldi. Ama güncellemeyi kaldırana kadar canım çıktı :) garip garip donuyordu bilgisayar şu an iyi durumda.

Güncellemeler hata gidermek için vardır ve hatamı getirdi o da iyiymiş :D

Son güncellemeden sonra Windows 11 tamamen kafayı yiyor. Ana ekranda takılıp kalıyor siyah ekrana düşüyor yeniden başlata başlata güncellemeyi zar zor kaldırdım sonra güncellemeleri duraklattım şu an yağ gibi akıyor bilgisayar.

Aynı bir şey değişmedi.

Hangi güncelleme.

KB5006746 adlı güncellemeyi bulup silersen düzelir diye tahmin ediyorum bahsettiğin bütün hataları ve daha fazlasını bende aldım.
Öncelikle kontrol et bahsettiğim güncelleme paketi sende kurulumu diye.
CMD'yi yönetici olarak çalıştır.
" Wmic qfe list brief /format: Table " bunu yazarak çıkan listeden yüklü güncelleme paketlerini kontrol et.

Ekran görüntüsü 2021-10-25 012712.png

KB5006746 yüklü ise " wusa /uninstall /kb:5006746 " bunu yazarak güncelleştirmeyi kaldırabilirsin eminim seninde problem çözülecektir iyi forumlar.

Son düzenleme:
Son güncellemeden sonra Windows 11 tamamen kafayı yiyor. Ana ekranda takılıp kalıyor siyah ekrana düşüyor yeniden başlata başlata güncellemeyi zar zor kaldırdım sonra güncellemeleri duraklattım şu an yağ gibi akıyor bilgisayar.

KB5006746 adlı güncellemeyi bulup silersen düzelir diye tahmin ediyorum bahsettiğin bütün hataları ve daha fazlasını bende aldım.
" Wmic qfe list brief /format: Table " bunu yazarak çıkan listeden yüklü güncelleme paketlerini kontrol et.

Eki Görüntüle 1197986

KB5006746 yüklü ise " wusa /uninstall /kb: 5006746 " bunu yazarak güncelleştirmeyi kaldırabilirsin eminim seninde problem çözülecektir iyi forumlar.

Bende bugün Windows 11'e geçeceğim bu güncellemeyi yapmayayım mı?

Eki Görüntüle 1197986

KB5006746 yüklü ise " wusa /uninstall /kb:5006746 " bunu yazarak güncelleştirmeyi kaldırabilirsin eminim seninde problem çözülecektir iyi forumlar.
Cevabınız için teşekkür ederim. Zor bela yeni iso indirim temiz kurulum yaptım şuan sorunsuz kullanıyorum.

Geri
Yukarı