Çözüldü Windows 11 BIOS açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
RAM
DDR4 16 GB 3200 MHZ Ram
SSD veya HDD modeli
480 GB SATA
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER 6 GB
Anakart
MSI
İşlemci
INTEL I3 10105F
Windows 11 yükledim. Açılırken delete tuşuna devamlı basıyorum, siyah ekran oluyor, hiçbir şey yapmıyorum, normal açılıyor. Çözümü nedir? Windows 10'dan geçtim ama Windows 10'da denemedim. Keşke deneseydim.

Çözüm

Siz önce BIOS pilini çıkartın, sonra bu karışık işlere gireriz. Bende BIOS flashbackten fazla anlamıyorum :D

Hele bir yarın olsun da :D

Hele bir yarın olsun da
Çözdüm. Giriş çıkış kanallarını değiştirince oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarayabilir.

Hocam anladığınız gibi bunu az önce denedim. Siyah ekran. Acaba sorun sistemlik bir şey mi yoksa monitör onu yansıtamıyor mu?

Hocam anladığınız gibi bunu az önce denedim. Siyah ekran. Acaba sorun sistemlik bir şey mi yoksa monitör onu yansıtamıyor mu?

Monitör yansıtamasaydı direkt Windows'a geri dönmezdi. Anakartın yazılımda sorun olabilir. BIOS flashback tuşu varsa basın, aynı şekilde BIOS pilini de çıkarıp takın.

BIOS flashback tuşu nedir?

Siz önce BIOS pilini çıkartın, sonra bu karışık işlere gireriz. Bende BIOS flashbackten fazla anlamıyorum :D

Hele bir yarın olsun da :D

Hele bir yarın olsun da
Çözdüm. Giriş çıkış kanallarını değiştirince oluyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı