Windows 11 "bir seçenek belirleyin." ekranı geldi

672622

Picopat
Makaleler
1
Durduk yere cihaz farklı davranmaya başladı. Win button çalışmamaya, win+r basınca çalıştır yerine prtsc açılmaya, sayfalarda mouse scroll up ve down yapmamaya ve chrome da her yeni etkileşim için yeni sayfa açılmaya başladı. Restart atınca bu ekran geldi ve herşey aynı, nasıl düzelir?

Dosya Ekleri

• IMG_20240315_164810.jpg
    IMG_20240315_164810.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 30
Durduk yere olmamıştır o. Windows sıfırlamayı veya geri yükleme noktanız varsa ona dönmeyi deneyin. Çok alakasız sorunlar olduğu için sorunu tespit etmek zorlaşıyor.

Durduk yere olmamıştır o. Windows sıfırlamayı veya geri yükleme noktanız varsa ona dönmeyi deneyin. Çok alakasız sorunlar olduğu için sorunu tespit etmek zorlaşıyor.
Hocam benim hiçbir müdahalem olmadı, sadece pyun oynuyordum ve restart olunca böyle idi. Geri yükleme noktası yok ve neyi denediysem olmadı, mutlu mesut cihazımı kullanırken neden bu tarz sorunlar olabiliyor anlayamıyorum. Windows 11 ile alakası olabilirmi, 10 kullansam çözülürmüydü?

Hocam benim hiçbir müdahalem olmadı, sadece pyun oynuyordum ve restart olunca böyle idi. Geri yükleme noktası yok ve neyi denediysem olmadı, mutlu mesut cihazımı kullanırken neden bu tarz sorunlar olabiliyor anlayamıyorum. Windows 11 ile alakası olabilir mi, 10 kullansam çözülür müydü?

Çözülmez. Windows sıfırlamayı denediniz mi?

Tam olarak ne oluyordu hocam, sorun gider de sıfırlama var fakat bilgilerim içerisinde diye dokunmadım. Nereden yaparım ve yaparsam verilerim gidermi anlatırsanız yapabilirim.

Tam olarak ne oluyordu hocam, sorun gider de sıfırlama var fakat bilgilerim içerisinde diye dokunmadım. Nereden yaparım ve yaparsam verilerim gider mi anlatırsanız yapabilirim.

Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Kurtarma>Bu bilgisayarı sıfırla kısmından sıfırlayabilirsiniz. Bu yöntem sorun çıkmadığı sürece verilerinizi silmeden sadece Windows'u yeniden kurmaya yarar.

Geri
Yukarı