Çözüldü Windows 11 Canary kanalı 23H2 yüklüyken tekrar kuruluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ömer4872

Centipat
Daha fazla  
Ben W11 yükledim ve tüm güncelleştirmeleri yaptım. Sonrasında canary kanalına geçtim ve 23H2'yi tekrar yüklüyor. Normal mi ve daha yeni bir sürüm çıktıysa nasıl yükleyebilirim 24H2 gibi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    474,7 KB · Görüntüleme: 25
Ben W11 yükledim ve tüm güncelleştirmeleri yaptım. Sonrasında canary kanalına geçtim ve 23H2'yi tekrar yüklüyor. Normal mi ve daha yeni bir sürüm çıktıysa nasıl yükleyebilirim 24H2 gibi?

Yüklememesi gerekiyor hocam ben Dev kanalına geçerken öyle bir şey yapmadı.

1708868715885.png

Hocam ilk o yapılır sonra yeniden başlatınca gelir güncelleme.
Hocam eğer ana sistemse bu cesaret nereden geliyor acaba? Ben bayağı korkarım sistemin bozulmasından bir de canary kanal.😀

Hocam ilk o yapılır sonra yeniden başlatınca gelir güncelleme.
Hocam eğer ana sistemse bu cesaret nereden geliyor acaba? Ben bayağı korkarım sistemin bozulmasından bir de canary kanal.😀

Kardeşim ne olacak zaten PC'yi yeni aldığım için içinde bilgilerim yok bideha atarım formatı :) bir de canary kanalı neden önermiyorsunuz değiştireyim mi?

Kardeşim ne olacak zaten PC'yi yeni aldığım için içinde bilgilerim yok bideha vurarım formatı :) bir de canary kanalı neden önermiyorsunuz değiştireyim mi?

Hocam canary kararsız bir kanaldır. Her an bir hata çıkabilir. Belkide sistem hiç açılmayabilir o yüzden dedim.

Hatta konusunu açmıştım.

Hocam canary kararsız bir kanaldır. Her an bir hata çıkabilir. Belkide sistem hiç açılmayabilir o yüzden dedim.

Hatta konusunu açmıştım.

Hemen geliştirme kanalına geçtim:)

Neden böyle bir hata veriyor canary dede böyleydi güncellemelir daha tam yapmadım ondan mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    365 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hemen geliştirme kanalına geçtim:)

Neden böyle bir hata veriyor canary dede böyleydi güncellemelir daha tam yapmadım ondan mı?

Hocam keşke bulaşmasaydınız. Size önerim bir şey yoksa bilgisayarda tekrar format atın.

Bilgisayarı yeniden başlatın ve güncellemeleri kontrol edin eğer güncelleme yapılmıyorsa arkada.

Hocam keşke bulaşmasaydınız. Size önerim bir şey yoksa bilgisayarda tekrar format atın.

Bilgisayarı yeniden başlatın ve güncellemeleri kontrol edin eğer güncelleme yapılmıyorsa arkada.

Daha kanal seçimine girmedi çünkü sürücüler tam değil izin vermiyordu değiştiriyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    254,5 KB · Görüntüleme: 10
Dev Kanalıda diğer kanallara göre stabil değil Dosya Gezgini her gün rahat 2 3 kez çöküyor Bazen Görev çubuğuna gelen uygulama ön izlemesi animasyonunu denerken çöküyor ama oyunlarda FPS düşüklüğü yaşamadım tek sorun Dosya Gezgini'nin çökmesi.

Zaten 2 kanalda ilk yenilikleri alan kanal o yüzden stabil olmamaları normal.

Geri
Yukarı