Windows 11 çıkar mı?

Eminim ki Linux'un oyun performansı Windows kadar olsa, kimse durmaz burada. Sadece oyun da değil aslında ama örnek verdim. Bir süreden sonra sıkışacaklar gibime geliyor.
Linux'un tek genele yayılan sürümü Ubuntu, o da arkasındaki şirket sayesinde. Arkasında bir şirket olmadığı sürece mümkün değil diye düşünüyorum.

Aslında 10/15 yıl güncelleme desteği alacağım bir işletim sistemine 1000/2000₺ vermekte sıkıntı görmüyorum.

Sıkıntı orada degil hocam. En azindan Office yazilimini daha ucuz veya bir alternatif cikarabilir yani. Her seye para istiyorlar. En azindan yazilimcilar adina ve ogrenmek isteyenler adina Community versiyonlar cikiyor.​

Aslında 10/15 yıl güncelleme desteği alacağım bir işletim sistemine 1000/2000₺ vermekte sıkıntı görmüyorum.

1000, 2000 çok büyük bir para aslında. Linux bedava ve ne işler çıkartıyor. Linux'un da güncelleme desteği bayağı var. Linux ile Microsoft çok zıt firmalar.

Onun yerine VM kullanmak daha mantıklı olurdu ya bana kalırsa. Kimsenin ana işletim sistemini XP yapacağını sanmıyorum.
Enderman'in gerçekten kullanmak isteyenler için XP - 10 Dualboot videosu var, yanlız laptop'un hem Windows 10 hemde XP ile uyumlu olması gerekiyor ve böyle Laptoplar şuan nadir bulunuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı